Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári és gazdasági joggal foglalkozó, részben nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező Andrássy úti ügyvédi iroda hosszú távra ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • okiratok szerkesztése és véleményezése magyar és angol nyelven
    • polgári perekben képviselet ellátása, beadványok szerkesztése
    • cégeljárások intézése
    • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás
    • ügyvéd kollégákkal való folyamatos együttműködés, ügyvédek munkájának hatékony támogatása

  • Elvárások:

    • érdeklődés és elhivatottság az ügyvédi hivatás iránt
    • kiváló szakmai felkészültség
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • megbízhatóság és pontosság
    • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • érdemi munkavégzés
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
    • versenyképes fizetés
    • színvonalas irodai környezet az Operánál
    • fiatalos, közvetlen, dinamikus csapat
    • angol jogi szaknyelv gyakorlati alkalmazása

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Kecskeméti, Garamvölgyi, Bereczky Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Kecskeméti Ádám

  • Cím:

    1061 Budapest, Andrássy út 31. II. emelet 3.

  • Telefon:

    06-1-707-8731

  • Fax:

    06-1-707-8631

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-02-23