Pozíció:kezdő ügyvéd

    Ügyvédi iroda fiatalos csapatba keres 1-2 év szakmai tapasztalattal rendelkező, a szakma iránt érdeklődő és elkötelezett KEZDŐ ÜGYVÉDET

  • Feladatok:

    • peres és nemperes eljárásokban képviselet ellátása (bíróságok, hatóságok előtt)
    • felszámolási-, végrehajtási-, fedezet elvonással kapcsolatos eljárásokban való részvétel
    • bekapcsolódás és aktív közreműködés a folyamatban lévő ügyekben, kollégák munkájának segítése
    • okiratszerkesztés, cégjogi feladatok (szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások egyéb okiratok tervezete)
    • jogszabálykutatás, előkészítés folyó ügyekben
    • jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal
    • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban
    • önállóság, precizitás
    • szakmai elhivatottság, talpraesettség, konstruktív szemlélet és szorgalom
    • proaktív, önálló gondolkodás, problémamegoldó képesség
    • jó kommunikációs képességek, pozitív, nyitott személyiség
    • informatikai ismeretek, MS Office programok (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata

  • Előnyt jelent:

    • a csődjog és a végrehajtási jog területén szerzett tapasztalat
    • tárgyalótermi tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • elegáns belvárosi ügyvédi irodai környezet
    • dinamikus csapat, fiatalos jogász munkatársak
    • hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Halápi Dóra Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Molnár Erika

  • Cím:

    1085 Budapest, Kálvin tér 12.

  • Telefon:

    0616104440

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail-en

  • Határidő

    2018-02-22

További információk

  • Megjegyzés:

    Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, motivációs levelét és fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az emolnar@hbk-partners.com e-mail címre. A levél tárgyában a „workout” jeligét és a pályázó nevét szíveskedjen feltüntetni.