Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági és polgári jog iránt érdeklődő, megbízható, talpraesett kollégát keresek ügyvédjelölt munkakörbe. Irodám főként mikro- és kisvállalkozásoknak, továbbá magánszemélyeknek nyújt a fenti jogterületeken teljes körű jogi szolgáltatást.

  • Feladatok:

    • okiratok előkészítése, szerkesztése
    • cégügyek és ingatlannal kapcsolatos ügyek önálló vitele
    • peres és nem peres ügyekben történő képviselet ellátása
    • önálló kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • Jogi diploma,
    • Elhivatottság, megbízhatóság, motiváció, szorgalom
    • Számítógép (MS Office, jogtár) felhasználói szintű, magabiztos kezelése

  • Előnyt jelent:

    • korábbi munkatapasztalat gyakornoki/ügyvédjelölti pozícióban,
    • Cégirnok, MOKK FMH, e-szigno programok kezelésében szerzett tapasztalat,
    • Ügyfélkapu/Perkapu rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat,
    • angol és/vagy német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • fiatal, lendületes csapat,
    • barátságos munkakörnyezet,
    • változatos ügyek, fejlődési lehetőség
    • komolyan vett szakmai felügyelet, támogatás
    • igény esetén önállóság.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szabó M. István Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Szabó M. István

  • Cím:

    1137 Budapest, Újpesti rkp. 7.

  • Telefon:

    +36704562255

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2018-02-28