Pozíció:ügyvédjelölt

    Színvonalas belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres az irodában dolgozó ügyvédek munkájának segítésére

  • Feladatok:

    • szerződések, üzleti levelek, iratok készítése
    • ügyvédek munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
    • okiratszerkesztésben való közreműködés
    • jogszabálykutatás
    • magyar és idegen nyelvű dokumentumok készítése
    • peres-, peren kívüli jogi képviselet
    • egyéb, klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása
    • követeléskezelés

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • önálló munkavégzés
    • megbízhatóság
    • határozott fellépés
    • jó megjelenés
    • jó kommunikációs készség
    • precizitás
    • terhelhetőség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • flexibilitás
    • angol és/vagy német nyelvtudás

  • Előnyt jelent:

    • azonnali munkakezdés
    • ügyvédi irodában vagy követeléskezelési cégnél szerzett gyakorlati tapasztalat
    • Takarnet, Jüb rendszer, E-szigno program felhasználó szintű ismerete
    • MS Office programok ismerete
    • MOKK rendszer használata

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
    • hosszútávú munkavégzési lehetőség
    • versenyképes jövedelem

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIII. kerület

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével!

  • Határidő

    2018-02-26