Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába frissen végző vagy gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keresünk, klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátására. Irodánk ügyfele többek között Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéséhez keressük új kollégánkat.
    Szakterületek:

    • ingatlanjog (adásvétel, bérbeadás, üzemeltetés, finanszírozás, vállalkozás, stb.)
    • társasági jog
    • követeléskezelés
    • munkajog
    • reklámjog
    • kapcsolódó peres eljárások
    • szellemi alkotások joga

  • Feladatok:

    • adásvételi, bérleti szerződések készítése, tárgyalása
    • hitel-, zálog-, óvadéki, kezességi, garancia szerződések készítése
    • vállalkozási-, tervezői szerződések készítése
    • telekalakítási-, építési engedélyezési eljárások
    • társasági jogi dokumentumok, szindikátusi szerződések készítése
    • felszámolási eljárások indítása
    • szerzői jogi kérdések kezelése
    • munkaszerződések készítése, módosítása
    peres eljárások előkészítése, vitele

  • Elvárások:

    • szakmai elhivatottság
    • proaktivitás
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás előny

  • Amit kínálunk:

    Munkatársként hosszútávú lehetőséget kínálunk:

    • számos jogágra kiterjedő szakmai környezetben történő egyéni fejlődés
    • nemzetközi hátterű munkatapasztalat megszerzése
    • közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollált munkakapcsolat az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Fütty Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Fütty Tivadar

  • Cím:

    1013 Budapest, Attila út 12.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal email-ben

  • Határidő

    2018-03-14