Pozíció:Alkalmazott ügyvéd / ügyvédjelölt

    Budapest XIII. kerületi székhelyű, polgári jogi területen működő, jelenleg 10 fős ügyvédi iroda hosszú távra Alkalmazott ügyvéd / ügyvédjelölt munkatársakat keres.

    Irodánk szakterületei a polgári jog legtöbb területét lefedik. Kiemelt területeink, amelyek irodánk életében napi szinten előfordulnak, így ezek legalább egy részével kapcsolatos stabil szakmai tapasztalat elvárás: közbeszerzési jártasság, cégjog (változásbejegyzések), ingatlanjog (adásvételi, bérleti szerződések, társasházi jog), építőipari vállalkozási szerződésekkel (véleményezés, okiratszerkesztés, üzleti-jogi tárgyalások), adatvédelem, munkajogi (jogviták megelőzése, kezelése, okiratszerkesztés, tanácsadás), szerzői jogi (jogviták kezelése), elektronikus szolgáltatásokkal kapcsolatos jogi kérdések.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés, előkészítés, véleményezés,
    • tapasztalattól és munkakörtől függően más kollégák munkájának segítése
    • beadványkészítés (polgári és hatósági ügyekben), peres és hatóság előtti képviselet,
    • konzultáció ügyfelekkel személyesen, telefonon, e-mailben,
    • jogszabálykutatás,
    • megfelelő tapasztalat esetén rendszeres külső irodahelyszíneken való munkavégzés,
    • jogi brainstorming a kollégákkal

  • Elvárások:

    • megbízhatóság,
    • szakmai és stilisztikai igényesség,
    • önálló, pontos munkavégzés,
    • csapatmunkára való képesség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • legalább 2 éves ügyvédi irodai tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését várjuk

  • Előnyt jelent:

    • idegen nyelv ismerete (főként az angol),
    • jogosítvány és járművezetési tapasztalat megléte,
    • személygépjármű használatának lehetősége,
    • magasabb szintű számítástechnikai ismeretek,
    • közbeszerzési ismeretek,
    • ügyvédi irodai tapasztalat,
    • építőipari jártasság, vállalati tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • igényes munkakörnyezet, fiatalos, csapat, barátságos munkahelyi légkör,
    • komoly ügyek megismerése, szakmai fejlődés lehetősége,
    • hasznos tapasztalat megszerzése,
    • hosszú távú állás

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címre: iroda@redei-pal.hu

  • Határidő

    2018-05-12