Pozíció:gyakornok

    Az osztrák központú Wolf Theiss 2007 novemberében nyitotta meg budapesti irodáját. A budapesti csapat tagjai sokéves tapasztalattal rendelkeznek a gazdasági és kereskedelmi jogi tanácsadás valamennyi területén mind helyi, mind pedig nemzetközi színtéren, különös tekintettel a társasági jog / M&A, energiajog, munkajog, versenyjog, adójog, adatvédelmi jog, bankügyletek és finanszírozás, ingatlan- és környezetvédelmi jog, valamint a szerződéses ügyletek jogi területére.

    Jelenleg gyakornokot keresünk munkajogi érdeklődéssel.

  • Elvárások:

    • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
    • Legalább negyed-, vagy ötödéves egyetemi hallgató
    • Meghirdetett területen történt aktivitás (demonstrátor, TDK stb.)
    • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

    • Kiváló munkakörülmények nemzetközi ügyvédi irodai környezetben
    • Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség
    • Változatos feladatok

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    megegyezés szerint