Pozíció:Junior szoftverlicencelési tanácsadó

    Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó, ezen a területen piacvezető cég budapesti irodájába junior szoftverlicencelési tanácsadót keres.

  • Feladatok:

    A junior tanácsadó feladata, hogy a cég elsődleges szolgáltatási területét képező szoftverlicencelési szakterületen tapasztalatot szerezve részt vegyen a projektcsapat munkájában.
    Feladata megismerni, majd alkalmazni a szoftvergazdálkodás módszertanait, a szoftverlicencelés jogi, informatikai, és számviteli jellegzetességeit, a nagy gyártói licenckonstrukciókat; tapasztalt tanácsadó felügyelete mellett tanácsot adni az ügyfelek számára szoftverlicencelési kérdésekben; szakmai és adminisztratív módon támogatni az ügyfelek szoftvergazdálkodási tevékenységét.

  • Elvárások:

    • Jogi diploma
    • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
    • Ügyfélközpontú hozzáállás
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
    • Precizitás
    • Rugalmasság
    • Kiegyensúlyozott személyiség
    • Képesség a szoros csapatmunkára és önálló munkavégzésre is

  • Előnyt jelent:

    • Releváns jogi háttér
    • Szoftverlicencelési ismeretek
    • Folyamataudit és szabályzat készítési módszertanok ismerete
    • Jó analitikus képesség, MS Excel magabiztos használata
    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Fejlődési lehetőség
    • Jó csapat
    • Tanácsadói tapasztalat és szaktudás egy speciális területen

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Emailben küldött életrajz útján.

  • Határidő

    2018-05-26