Pozíció:ügyvédjelölt

    Belvárosi polgári- és büntetőjogi területen működő kis létszámú ügyvédi iroda ( HGBV-Szabó Ügyvédi Iroda ) mielőbbi kezdéssel keres legalább egyéves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet.

  • Feladatok:

    • peres beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése;
    • jogi képviselet ellátása bíróságok és egyéb hatóságok előtt;
    • jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások készítése;
    • okiratszerkesztés és kezelés, tovább ügyintézés elektronikus eljárásokban (fizetési meghagyásos eljárás, e-per, cégeljárás, stb.);
    • kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • legalább egyéves – lehetőleg ügyvédi irodában szerzett – releváns szakmai tapasztalat;
    • önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás;
    • terhelhetőség, rugalmasság;
    • stabil polgári jogi ismeretek;
    • kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban;
    • derűs, optimista attitűd;
    • Word, Excel és Outlook programok, jogtárak felhasználói szintű ismerete

  • Előnyt jelent:

    • polgári jog és cégjog terén szerzett tapasztalat
    • Takarnet, Jüb rendszer, E-szigno program, cégkapu felhasználó szintű ismerete

  • Amit kínálunk:

    • tanulási, fejlődési lehetőség, szakmai tapasztalatszerzés
    • fiatal lendületes csapat, kiváló munkakörnyezet
    • támogatói légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    HGBV-Szabó Ügyvédi Iroda

  • Telefon:

    06-1-411-2330

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal a megadott email címen

  • Határidő

    2018-04-30