Pozíció:ügyvéd/ügyvédjelölt

    Az I. kerületi, polgári joggal foglalkozó Tamási Bertold Ügyvédi Iroda gazdasági jog és ingatlanjog területén érdemi tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet/ügyvédet keres.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés,
    • szerződésvéleményezés,
    • cégeljárásban okiratok szerkesztése, formanyomtatványok kitöltése, elektronikus eljárások dokumentumainak kezelése,
    • ingatlan adás-vétellel kapcsolatos szerződések elkészítése,
    • releváns jogszabályok-, jogesetek kutatása, jogi állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás,
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás,
    • ügyvédek napi munkájának segítése,
    • ügyintézési feladatok.

  • Elvárások:

    • érdemi tapasztalat gazdasági jog és ingatlanjog területén,
    • polgári jog és gazdasági jog alapos ismerete,
    • irodai és ügyviteli programok felhasználói szintű kezelése,
    • megbízhatóság, nagy munkabírás,
    • önálló munkavégzés,
    • magas fokú precizitás.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, I. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Tamási Bertold Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Bencsik Klaudia

  • Cím:

    1011 Budapest, Szalag utca 19.

  • Telefon:

    +36 1 411 1060

  • Fax:

    +36 1 411 1059

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail útján fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-05-29