Pozíció:ügyvédjelölt

    Széles nemzetközi és belföldi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági joggal foglalkozó, azon belül média- és reklámjogi ügyekre szakosodott ügyvédi irodánk ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • szerződés-véleményezés és előkészítés
    • beadványok, hivatalos levelek szerkesztése
    • cégeljárásban okiratok, kérelmek előkészítése
    • jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka
    • ügyfelekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • magas szintű angol nyelvtudással rendelkezik
    • érdeklődik a polgári jogi szerződések, a gazdasági jog és a médiajog iránt
    • a diploma megszerzését követően minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
    • legalább cum laude minősítésű diplomával rendelkezik
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkát végez
    • magabiztos, határozott fellépésű
    • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik írásban és szóban

  • Előnyt jelent:

    • német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • fiatal csapatban önálló munkavégzési lehetőség,
    • érdekes feladatok
    • versenyképes jövedelem

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest 1026

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben a megadott címen

  • Határidő

    2018-05-30

További információk

  • Megjegyzés:

    Az önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk