Pozíció:ügyvédjelölt

    Irodánk elsősorban hazai és nemzetközi vállalkozások társadalmi szervezetek és magánszemélyek képviseletét látja el. Az ügyfelek igényeinek megfelelő, széles körű, több jogágat magába foglaló (pl.: cégjogi, polgárjogi, munkajogi, versenyjogi, közbeszerzési jogi) képviseleti feladatok mellett irodánk kiemelten foglalkozik idegenforgalmi, kereskedelmi és távközlési célú ingatlanok értékesítéséhez, fejlesztéséhez, hasznosításához kapcsolódó jogi feladatok ellátásával.

  • Feladatok:

    • beadványok-, szerződések előkészítése, fordítása
    • eljárás bíróságoknál, hatóságoknál
    • részfeladatok vonatkozásában ügyfelekkel történő kapcsolattartás
    • ügyvéd kollégákkal mindennapos együttműködés
    • kapcsolódó adminisztratív tevékenységek.

  • Elvárások:

    • felsőfokú angol nyelvismeret
    • munkabírás, rugalmasság, jó kommunikációs képességek
    • érdeklődés és elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
    • számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft word, excel).

  • Előnyt jelent:

    • legalább cum laude szintű jogi diploma (ELTE, ME, PTE, PPKE)
    • angol jogi szaknyelvi tudás

  • Amit kínálunk:

    • nyitott, dinamikus csapat
    • kellemes munkakörnyezet Budán a II. kerületben
    • angol jogi szaknyelv gyakorlati alkalmazása
    • folyamatos és széles körű szakmai fejlődési lehetőség.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Naszádos és Prónay Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Oláh Júlia

  • Cím:

    1026 Budapest, Gábor Áron u. 18.

  • Telefon:

    +3612694412

  • Fax:

    +3612691276

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    e-mail-en magyar és angol nyelvű önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-05-30