Pozíció:ügyvédjelölt

    Ügyvédi iroda nemzetközi praxissal ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • szerződések, bírósági beadványok egyéb okiratok szerkesztése, előkészítése
    • ügyvédek támogatása, helyettesítése üzleti és bírósági tárgyalásokon
    • munkavégzés a gazdasági joghoz kapcsolódó valamennyi jogterületen, specializáció nélkül
    • ügyek előkészítése, háttéranyagok, jogszabályok, iránymutató bírósági gyakorlat kutatása

  • Elvárások:

    • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
    • kreativitás
    • önálló, precíz munkavégzés
    • ügyfélorientált problémamegoldó készség

  • Előnyt jelent:

    • magas szintű német nyelvtudás szóban és írásban

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú előmeneteli lehetőség
    • ügyek megismerése teljes mélységig
    • megfelelő gyakorlat után önálló ügyintézési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szilálgyi, Aszmann és Társa Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Szabó Éva

  • Cím:

    1138 Budapest, Népfürdő u. 22.

  • Telefon:

    3150428

  • Fax:

    3164998

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezés magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal a office@szilagyilegal.hu e-mail címen.

  • Határidő

    2018-06-26