Pozíció:ügyvédjelölt

    A polgári jog, társasági jog, peres és választottbírósági eljárások iránt érdeklődő, és az adójogtól nem elzárkózó, magabiztos angol nyelvtudással rendelkező ügyvédjelöltet keresünk.

    Az LFB egy vitarendezésre és gazdasági jogra specializálódott butik ügyvédi iroda. Szeretjük a kihívásokat, szeretünk elmélyedni egy problémában, és megtalálni rá a választ, szeretünk nemzetközi ügyfelekkel és nemzetközi ügyekkel foglalkozni, és nem riadunk vissza a kemény munkától. Ha te kezdő vagy tapasztalattal rendelékező ügyvédjelölt vagy, szeretnél minél többet megtanulni a jogról és az ügyvédkedésről, versenyképes fizetésért érdemi jogi munkát végezni, akkor itt a helyed.

  • Feladatok:

    Általános ügyvédjelölti feladatok, jogkutatás, okiratszerkesztés, peres képviselet.

  • Elvárások:

    Angol nyelvtudás, kreativitás, problémamegoldó képesség, precizitás, stressztűrés.

  • Előnyt jelent:

    Második idegen nyelv, külföldi tanulmányok, nemzetközi környezetben szerzett gyakorlat.

  • Amit kínálunk:

    Versenyképes teljesítményarányos jövedelem, érdekes ügyek, nemzetközi szakmai háttér, szakmai fejlődés lehetősége.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-06-26