Pozíció:ügyvédjelölt

    Nem csak a családod és a barátaid tartanak szimpatikusnak? Okos vagy? Ambiciózus? Sprichst du Deutsch? Érdekel a gazdaság joga? Hajlandó vagy még tanulni? Akkor Téged keresünk! Ha értelmes feladatra vágysz, és nem akarsz egy jogi multinál rabszolga lenni, akkor add be a pályázatodat hozzánk. Egy próbát megér. Idén nyáron diplomát szerzők jelentkezését is várja a

    Lajer Ügyvédi Iroda (www.lajer.net)
    ügyvédjelölti munkakörbe.

  • Feladatok:

    • okiratok szerkesztése, beadványok előkészítése,
    • peres és peren kívüli eljárások figyelemmel kísérése, peres és peren kívüli képviselet,
    • kapcsolattartás ügyfelekkel (idegen nyelven is) írásban és telefonon,
    • jogi kutatás,
    • nyilvántartások vezetése és adminisztratív feladatok

  • Elvárások:

    • tárgyalóképes német és angol nyelvtudás szóban és írásban,
    • megbízhatóság, pontosság, önállóság, precizitás és igényesség,
    • nyitottság és fejlődőképesség, lojalitás, elkötelezettség az ügyvédi szakma iránt,
    • kiváló kommunikációs készség, jó szervező- és lényeglátó képesség,
    • teherbírás,
    • polgári jogi és pénzügyi jogi érdeklődés

  • Előnyt jelent:

    • külföldi tanulmányok,
    • gyakorlati munkatapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • kellemes munkakörnyezet, versenyképes juttatások (lakhatási, munkába járási támogatás lehetősége), önálló munkavégzés, szakmai fejlődés lehetősége, sokrétű és kihívásokkal teli feladatok, szakmai mentorálás, segítségnyújtás, barátságos és segítőkész csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Lajer Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1054 Budapest, Széchenyi rakpart

  • Telefon:

    +36-1-354-3640

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    A motivációs levelet, valamint a magyar és egy idegen nyelvű (német vagy angol) önéletrajzot tartalmazó jelentkezéseket emailben várjuk.

  • Határidő

    2018-06-22