Pozíció:ügyvédjelölt

    A Mechwart térhez közeli Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda legfeljebb 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keres hosszú távra. Az ügyvédi iroda kizárólag polgári jogi (kötelmi jog, társasági jog), és részben közigazgatási jogi ügyekkel foglalkozik.

  • Feladatok:

    • szerződések, hatósági, cégbírósági és bírósági beadványok, szabályzatok és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, módosítása;
    • peres eljárásokban való jogi képviselet ellátása;
    • ügyvédek munkájának támogatása;
    • hatósággal, bírósággal, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
    • adminisztratív feladatok ellátása;
    • háttéranyagok elkészítése, jogszabály-kutatás és bírósági gyakorlat kutatása

  • Elvárások:

    • önállóság és precíz munkavégzés;
    • felkészültség és határozottság;
    • együttműködési képesség az iroda alkalmazottaival és ügyfelekkel;
    • legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás;
    • Office és jogtár programok megfelelő ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • változatos feladatok révén az ügyvédi tevékenységben szerzett széleskörű tapasztalat;
    • szakvizsgáig terjedő együttműködési lehetőség;
    • megegyezés szerinti fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Abay és Dr. Török Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1022 Budapest, Bimbó út 4.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    emailben

  • Határidő

    2018-06-26

További információk

  • Megjegyzés:

    Felhívjuk a Tisztelt Jelentkező figyelmét, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezők személyes adatai vonatkozásában adatkezelést végez, amelynek célja a munkaerő-felvételben résztvevő jelölt alkalmasságának megállapítása. Az adatkezelés időtartama: a hozzájáruló nyilatkozat megtételétől kezdődően a munkaerő-felvétel végéig (a jelentkezés elbírálásáig és erről történő értesítésig).

    A jelentkezéseket a következő email címre kérjük megküldeni: drtorok@abay-torok.hu. Kérjük, hogy a megküldött jelentkezés a következőket tartalmazza:

    • 30 napnál nem régebbi magyar nyelvű önéletrajz;
    • telefonos elérhetőség;
    • a jelentkező hozzájáruló nyilatkozata, amellyel hozzájárul ahhoz, hogy az ügyvédi iroda a jelentkezés során és az önéletrajzban meghatározott személyes adatokat a munkaerő-felvétel során a jelölt alkalmasságának megállapítása céljából megismerheti és kezelheti.