Pozíció:ügyvédjelölt

    V. kerületi ügyvédi iroda keres digitális jogi területek, többek között IT szerződések, adatvédelem, szoftverjog, eHealth iránt érdeklődő, első sorban kezdő vagy maximum 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • jogi állásfoglalások írása
    • szabályzatok írása
    • GDPR auditokkal kapcsolatos feladatok
    • szerződések írása
    • jogszabály kutatás

  • Elvárások:

    • megszerzett (vagy fél éven belül kézhez vehető) jogi diploma
    • polgári jogi, közigazgatási jogi irányú érdeklődés
    • nyitottság a digitális világ felé
    • idegen nyelvek ismerete
    • tanulni és fejlődni vágyó attitűd
    • megbízhatóság, igényesség, precíz munkavégzés

  • Előnyt jelent:

    • színvonalas évfolyam és/vagy szakdolgozat az iroda profiljába illő témában vagy bármely jogterület digitális vonatkozásairól
    • digitális jogi területen szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • egy szakjogászokból álló csapat
    • folyamatos fejlődési lehetőség
    • izgalmas és változatos feladatok, kihívások
    • valami “új” alkotásának lehetősége
    • versenyképes fizetés
    • észszerű munkaidőkeretek
    • jó kávé :)

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Motivációs levél és önéletrajz megküldésével a megadott e-mail címre.

  • Határidő

    2018-06-26