Pozíció:angolos ügyvédjelölt

    A WTS Klient cégcsoporttal együttműködő, gazdasági joggal foglalkozó,nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező Szopkóné dr. Horváth Ildikó Ügyvédi Iroda keresi azt az ügyvédjelölti tapasztalattal rendelkező

    ANGOLOS ÜGYVÉDJELÖLTET

    aki egy több nyelvet beszélő csapat tagjaként szeretne haladni az ügyvéddé válás felé.

  • Feladatok:

    • okiratok, cégiratok, szerződések előkészítése és véleményezése magyar és angol nyelven
    • jogi állásfoglalások előkészítése magyar és angol nyelven
    • részfeladatok ellátása jogi átvilágításokban
    • jogi kutatómunka, jogi elemzések
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
    • a megbízások teljesítésével kapcsolatos fordítási feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • kifogástalan angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • külföldi jogi tanulmányok angol nyelvterületen VAGY ügyvédjelölti tapasztalat nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodában
    • Windows és MS Office magabiztos használata
    • jó kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság
    • kitartás, precizitás és kreativitás

  • Előnyt jelent:

    • előnyt jelent: kifogástalan német nyelvtudás szóban és írásban

  • Amit kínálunk:

    • változatos munka
    • színvonalas irodai környezet
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szopkóné dr. Horváth Ildikó Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Bézi Krisztina

  • Cím:

    1143 Budapest, Stefánia út 101-103

  • Telefon:

    06-20-9923510

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2018-07-27

További információk

  • Megjegyzés:

    A kiválasztási eljárás befejezését követően a jelentkezőket e-mail útján minden esetben értesítjük. Személyes adataikat a kiválasztással összefüggésben célhoz kötötten kezeljük, és azokat az értesítést követően haladéktalanul töröljük.
    Adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken éri el: https://wtsklient.hu/…tajekoztato/