Pozíció:ügyvédjelölt

    Közepes méretű budapesti ügyvédi irodába keresünk ügyvédjelöltet, ezúttal olyan munkatárs személyében, aki legalább 1 éves (akár gyakornoki) érdemi tapasztalattal és használható angol szaknyelvi tudással rendelkezik.

  • Feladatok:

    • Hazai és nemzetközi kis- és középvállalatok számára nyújtunk jogi és projektmenedzsment szolgáltatásokat. Szakterületeink közé tartozik a vállalatfinanszírozás, az M&A, az ingatlanjog, de otthonosan mozgunk a közbeszerzési jog területén is.
    • A 7 ügyvédből, 3 ügyvédjelöltből és 3 adminisztrátorból álló konstruktív csapatunkba keresünk ügyvédjelöltet, aki szabad környezetben, valóban rugalmas munkaidőben szeretné elsajátítani az ügyvédi munka alapjait.

  • Elvárások:

    • Nagyra értékeljük a kreativitást, a rendszerszintű gondolkodást és különösen, ha a munkatársaink élvezik is a feladataikat.
    • Válassz minket, ha fontos számodra a szakmai fejlődés és ha felesleges elvárásoktól mentes munkakörnyezetre vágysz.

  • Amit kínálunk:

    • 180-220.000 Ft (nettó) kezdő fizetést tudunk ajánlani - tapasztalattól függően.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    angol önéletrajzzal és motivációs levéllel e-mailben

  • Határidő

    2018-07-19

További információk

  • Megjegyzés:

    Várjuk a nyáron államvizsgázók önéletrajzát és motivációs levelét angol nyelven a titkarsag@igm.jogasz.hu e-mail címre.