Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapest XI. kerületében található, klasszikus polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres mielőbbi munkakezdéssel.

  • Feladatok:

    Főbb területeink:

    • Cégek állandó jogi képviselete (egyeztetéseken történő részvételtől a peres képviseletig minden, ami a cégeknél előfordul). Főbb alkalmazandó jogterületek: polgári- és gazdasági jog, szerzői jog, pályázatokhoz tartozó jogszabályok és eljárások, adójog, csőd- és felszámolási eljárások.
    • Ingatlanberuházások megvalósítása állandó meghatalmazott jogi képviselőként a telekmegvásárlásától a vevők részére történő értékesítésig.
    • Szokásos okiratszerkesztések (adásvételi-, vállalkozási- és bérleti szerződések).

  • Elvárások:

    • Ha kapsz egy feladatot, ne csak a kötelező minimumot hozd, hanem ásd bele magad a témába és hozd ki az ügyből a maximumot.
    • Mielőtt kérdezel, nézd meg a jogszabályt és a bírósági gyakorlatot.
    • Képezd magad!

  • Amit kínálunk:

    • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
    • Színvonalas munkakörnyezet.
    • Változatos feladatok.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezni az allas@greskovics.hu e-mail címen lehet. Motivációs levélre nincs szükség, kérlek ne is küldjetek.

  • Határidő

    2018-07-19