Pozíció:ügyvédjelölt

    Amennyiben olyan helyet keresel, ahol:

    • megismerkedhetsz az ügyvédi szakma alapjaival (precíz adminisztráció, ügykezelés, nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése),
    • a polgári jog/társasági jog és a munkajog területén változatos és fokozatosan önállósuló munkavégzésben lesz részed (ügyintézés, ügyfelekkel kapcsolattartás, érdemi szakmai munkák, jogszabálykutatás, ingatlan- és cégügyletek folyamatának elsajátítása, egyéb jogi feladatok megoldása),
    • lehetőséged nyílik a polgári peres eljárás teljes folyamatának (a perstratégia kitalálásától a peres eljárás befejezéséig bezárólag) elsajátítására,
    • kitartó munkával lehetőséged van elérni, hogy a szakvizsgára komplex jogi feladatokat önállóan legyél képes megoldani, egyúttal alapos és kiváló ügyvédi szaktudásra tegyél szert,
    • emellett kommunikálhatsz és érdemben dolgozhatsz angol nyelven, és
    • egy fiatal, dinamikus, barátságos ügyvédi csapatban, versenyképes, progresszív jövedelmezés mellett végezheted a munkádat,

    akkor várjuk a jelentkezésedet a megadott elérhetőségeinken.

  • Feladatok:

    • az ügyvédek munkájának teljes körű támogatása
    • okiratszerkesztés, véleményezés
    • jogi képviselet bíróságok és más hatóságok előtt
    • jogi tanácsadás ügyfeleknek
    • jogszabálykutatás

  • Elvárások:

    • precizitás
    • célorientált és önálló munkavégzésre alkalmasság
    • valós angol nyelvtudás (a tényleges nyelvtudás a követelmény, nem a nyelvvizsga)
    • jogi egyetemi végzettség (hátralévő záróvizsga nem feltétlen kizáró ok)
    • jó kommunikációs, érvelési képességek
    • magas szintű fogalmazási képesség és készség mind magyar, mind angol nyelven
    • az ügyvédi szakma iránti elhivatottság, szakmai alázat

  • Előnyt jelent:

    • egyéb idegennyelv ismeret (különösen német, szlovák, orosz, kínai)

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest I. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Simányi & Névery Ügyvédi Társulás

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Péntek Bálint

  • Telefon:

    06-1-209-05-83

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    emailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2018-08-09