Pozíció:irodai, jogi asszisztens

    Újlipótvárosi ügyvédi iroda megbízható, precíz munkatársat keres irodai feladatok ellátására.

  • Feladatok:

    • elektronikus nyilvántartások kezelése
    • a posta iktatása
    • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése
    • hivatalos levelezés
    • iratok, elektronikus iratok előkészítése
    • közjegyzői, végrehajtói irodákkal történő kapcsolattartás
    • hivatali ügyintézés
    • az iroda napi működéséhez kapcsolódó feladatok

  • Elvárások:

    • kiváló számítógép felhasználói ismeretek (Word, Excel, Internet)
    • MOKK elektronikus fmh-eljárás, elektronikus vh-eljárás, e-per ismerete
    • pontosság
    • megbízhatóság
    • jó kommunikációs készség
    • elhivatottság
    • önálló ügyintézési, rendszerezési készség
    • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    • követeléskezelés területén szerzett gyakorlat

  • Előnyt jelent:

    • vakon gépelés, ügyvédi irodában, végrehajtó irodában, közjegyzői irodában szerzett gyakorlat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIII. kerület

  • Munkaidő:

    teljes / részmunkaidő, megegyezés szerint

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Molnár Marcell Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Halász Anita

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2018-07-23