Pozíció:ügyvédjelölt

    TÁRSULÁSUNK ÜGYVÉDJELÖLTET KERES

    Budapesti Andrássy úti villaépületben működő, fiatalos lendületű, jelenleg 13 fős ügyvédi társulásunk angol nyelven jól beszélő ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • Az ellátandó szakterületek közül a polgári-kereskedelmi jog, a munkajog, a cégjog, az ingatlanjog (projektfinanszírozás) és az építési jog emelhető ki.

  • Elvárások:

    • megbízhatóság, precizitás és rátermettség
    • jó kommunikációs készség
    • jogi egyetemi végzettség
    • jó problémamegoldó képesség
    • MS Office, Windows, Internet, Complex Jogtár felhasználói szintű kezelése
    • középszintű számítógép-kezelői ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • korábbi ügyvédi irodai gyakorlat (akár gyakornokként, akár jelöltként)
    • német vagy olasz nyelv ismerete

  • Amit kínálunk:

    • Leendő kollégánk számára dinamikus fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk, és bízunk abban, hogy hosszútávon számíthatunk munkájára.

  • Munkavégzés
    helye:

    Andrássy út - Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Tesenyi&Partners Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Fodorné Magyar Krisztina

  • Cím:

    1062 Bp. Andrássy út 125.

  • Telefon:

    +36209642882

  • Fax:

    +3612201474

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, önéletrajzzal és kísérőlevéllel: office@tesenyipartners.com e-mail címen.

  • Határidő

    2018-08-20