Pozíció:jogi asszisztens

    Polgári jogi szakterülettel, és elsősorban gazdasági jellegű büntetőügyekkel foglalkozó budapesti ügyvédi irodánkba mielőbbi kezdéssel, főállású titkárnőt/jogi asszisztenst keresünk.

  • Feladatok:

    • iktatás, levelezés, adminisztrációs ügyek
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont-egyeztetés
    • irattári dokumentumok nyilvántartása
    • beadványok bíróságra való eljuttatása
    • postai, banki, földhivatali feladatok
    • levelek írása, egyszerűbb beadványok elkészítése
    • elektronikus rendszerek használata (Mokk, takarnet, stb.)
    • egyéb irodai teendők

  • Elvárások:

    • számítógép felhasználói szintű ismerete, word használata
    • 10 ujjas vakírás / gépelni tudás
    • jó kommunikációs készség
    • önálló munkavégzésre való képesség
    • csapatmunka
    • ügyfélközpontú szemlélet
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-08-20