Pozíció:jogi asszisztens

    Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda titkárnőt/jogi asszisztenst keres V. kerületi irodájába hosszú távra.

  • Feladatok:

    • érkező ügyfelek fogadása
    • postai ügyintézés, levelek iktatása, rendezése
    • nyomtatványok, egyszerűbb beadványok, levelek szerkesztése
    • bírósági, földhivatali és egyéb helyeken történő személyes ügyintézés
    • elektronikus rendszerek használata (ÁNYK, Cégeditor)
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, telefonhívások fogadása, kezelése
    • számlázás, banki ügyintézés
    • egyéb klasszikus asszisztensi feladatok

  • Elvárások:

    • önállóság, rugalmasság
    • remek kommunikációs készség
    • lojalitás, terhelhetőség
    • angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • egyéb idegen nyelvek ismerete
    • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés és bónuszok
    • hosszútávú együttműködés
    • nagyszerű munkakörülmények
    • empatikus, fiatalos csapat
    • sokszínű, érdekes feladatok

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2018-08-22