Pozíció:adminisztratív

    A dr. Subasicz Éva Ügyvédi Iroda (VI. kerület Andrássy út 7.) határozatlan időtartamra teljes munkaidőben történő munkavégzésre adminisztratív munkatársat keres. Az iroda polgárjogi és azon belül családjogi ügyekkel foglalkozik, így olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznának egy családias munkakörnyezetben ahol kiemelten fontos az ügyfelekkel való kapcsolattartás, és a diszkréció.

  • Feladatok:

    • iroda munkájának teljes körű adminisztratív támogatása
    • bíróságokkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpontok egyeztetése
    • elektronikus eljárásokban nyomtatványok kitöltése
    • iratok rendezése és iktatása

  • Elvárások:

    • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
    • precíz, pontos, önálló munkavégzés
    • számítógép felhasználói ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • elektronikus eljárások ismerete
    • angol nyelv tudás
    • ügyvédi irodában szerzett gyakorlat
    • gépírás tudás

  • Amit kínálunk:

    • változatos feladatok
    • hosszú távú együttműködés lehetősége
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest VI. kerület Andrássy út 7. I/5

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Subasicz Éva Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Subasicz Éva

  • Cím:

    1061 Budapest Andrássy út 7. I/5

  • Telefon:

    0630-9254982

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz megküldésével a subasicz@t-online.hu címre.

  • Határidő

    2018-10-11