Pozíció:közjegyzőjelölt

    Budapest IX. kerületi közjegyzői irodámba közjegyzőjelöltet keresek!

  • Feladatok:

    Közjegyzői okiratok és tanúsítványok szerkesztése, hagyatéki eljárásban, fizetési meghagyásban és egyéb közjegyzői nemperes eljárásokban való közreműködés, kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • jogi diploma
    • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
    • számítógépes ismeretek
    • magas fokú együttműködési képesség
    • szakmai felkészültségre való igényesség

  • Előnyt jelent:

    • közjegyzői irodában szerzett gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • jó csapatszellem
    • szakvizsgára való felkészülési lehetőség a bírósági fogalmazóképzés keretein belül
    • szakmai rendezvényeken, oktatásokon való részvételi lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, IX. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Kliment Attila Géza közjegyző

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz a fenti e-mail címre

  • Határidő

    2018-09-25