Pozíció:jogász

    Nagykanizsai végrehajtói iroda önálló munkavégzésre képes munkatársat keres végrehajtójelölti pozíció betöltésére.

  • Feladatok:

    A végrehajtójelölt ügyviteli, adminisztrációs feladatait a végrehajtó által megjelölt körben a Vht. által meghatározott keretek között látja el.

  • Elvárások:

    jogi diploma

  • Előnyt jelent:

    végrehajtói irodában szerzett tapasztalat, mely azonban nem feltétele az álláshely betöltésének.

  • Munkavégzés
    helye:

    Nagykanizsa

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Gál Tamás Végrehajtói Irodája

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Gál Tamás

  • Cím:

    8800 Nagykanizsa, Arany J. u 6/a

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Emailban küldött életrajz útján.

  • Határidő

    2018-09-25

További információk

  • Megjegyzés:

    Az álláshelyre jelentkező a végrehajtójelölti pozíció betöltése esetén vállalja, hogy szakmai fejlődése, fejlesztése érdekében részt vesz a végrehajtójelölti oktatásokon, melynek befejezését követően végrehajtói szakvizsgát tesz.