Pozíció:adminisztratív

    Közjegyzői iroda a közjegyzői hatósági jogszolgáltató feladatok ellátásának támogatására jogi asszisztenst keres

  • Feladatok:

    • Közjegyzői munka támogatása, okirat- és határozat tervezetek előkészítése;
    • Az iroda ügymenetének szervezése, ügyviteli feladatok ellátása;
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonhívások kezelése;
    • Az iroda egyéb adminisztratív, (iktatási, postázási, archiválási) feladatainak ellátása;

  • Elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség;
    • 3 év munkatapasztalat adminisztratív vagy hasonló területen;
    • Önálló munkavégzési képesség, precizitás;
    • Ügyfél-, megoldás és szolgáltatás orientált szemlélet;
    • Megfelelő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
    • Terhelhetőség;
    • MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word);

  • Előnyt jelent:

    • Igazságügyi igazgatási szakon szerzett végzettség;
    • Közjegyzői nemperesek eljárások előkésztésében szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
    • angol kommunikációképes nyelvtudás.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    írásban, fényképes önéletrajz csatolásával

  • Határidő

    2018-10-13