Pozíció:elemző újságíró

    Online jogi tartalomszolgáltató portál (www.jogiforum.hu)
    újságírót, illetve újságírói ambíciókkal rendelkező jogászt, joghallgatót
    keres elemző újságíró munkakörbe.

  • Feladatok:

    • jogi szempontból releváns események, történések követése,
    • témaajánlatok összeállítása,
    • összefüggő forrásanyagok feldolgozása,
    • tényfeltáró összefoglalók, elemzések készítése,
    • interjúk készítése,
    • aktuális napi rövidhírek készítése,
    • helyszíni tudósítások, beszámolók készítése.

  • Elvárások:

    • jogi végzettség,
    • kiváló íráskészség,
    • önálló munkavégzés,
    • kreativitás,
    • jó kommunikációs- és szervezőkészség;
    • precizitás, megbízhatóság,
    • együttműködő készség.

  • Előnyt jelent:

    • újságíró végzettség,
    • hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • angol és német nyelv legalább középfokú ismerete.

  • Munkavégzés
    helye:

    távmunka

  • Munkaidő:

    kötetlen

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Jogi Fórum