Pozíció:adminisztratív

    Adminisztratív munkatárs (jogi asszisztens)

    Elsősorban polgári jog területeivel foglalkozó Ügyvédi irodánk keres megbízható, lelkiismeretes, precíz adminisztratív munkatársat, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • közreműködés bírósági és hatósági ügyintézésben
    • kapcsolattartás az iroda ügyfeleivel, hatóságokkal
    • nyilvántartások kezelése
    • bejövő és kimenő posta nyomon követése
    • iratok szkennelése, nyomtatása, iratrendezés, elektronikus mentés
    • egyszerű levelek, beadványok szerkesztése
    • általános adminisztratív feladatok ellátása

  • Elvárások:

    • önálló munkavégzésre való képesség
    • problémamegoldó képesség
    • MS OFFICE magabiztos ismerete
    • precizitás
    • megbízhatóság
    • gépírástudás

  • Előnyt jelent:

    • angol és/vagy német, illetőleg egyéb nyelvtudás
    • hasonló területen szerezett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú, biztos munkahely
    • fiatalos csapat, jó hangulatú légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    napi 4-6 munkaóra

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mail útján fényképes önéletrajzzal a fenti e-mail címre

  • Határidő

    2018-09-27