Pozíció:ügyvédjelölt vagy kezdő ügyvéd

    Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező magyar ügyvédi iroda gazdasági jog és iparjogvédelem területe iránt érdeklődő ügyvédjelöltet vagy kezdő ügyvédet keres.

    Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk.

  • Feladatok:

    • szerződések, egyéb okiratok, szabályzatok készítése és véleményezése;
    • társasági ügyek intézése;
    • állásfoglalások készítése, jogi tanácsadás;
    • peres és nem peres beadványok készítése;
    • védjegyek kutatása;
    • jogszabályfigyelés.

  • Elvárások:

    • magas szintű szakmai tudás;
    • magas szintű angol nyelvismeret írásban és szóban;
    • csapatmunkában és önállóan történő munkavégzés képessége;
    • megbízhatóság és precizitás.

  • Előnyt jelent:

    • munkaképes német nyelvismeret;
    • kiemelkedő egyetemi tanulmányok;
    • külföldi tanulmányok.

  • Amit kínálunk:

    • igényes, modern irodai munkakörnyezet;
    • szakmai fejlődés lehetősége tapasztalt kollégák támogatásával;
    • továbbképzés lehetősége;
    • nemzetközi ügyfélkör, idegennyelvtudás aktív használatának lehetősége;
    • versenyképes anyagi elismerés;
    • hosszú távú együttműködés lehetősége.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Bogsch és Társai Ügyvédi Iroda

  • Jelentkezés módja

    Magyar és angol nyelvű önéletrajzot, továbbá angol nyelvű motivációs levelet a gyula.gabriel@bogsch.hu címre kérjük küldeni.

  • Határidő

    2018-10-13