Pozíció:Irodavezető

    Főként polgári jog, munkajog és gazdasági jog (M&A, Banking & Finance, Corporate, ingatlan, biztosítási jog, peres eljárások) területén működő, belvárosi, magyarországi és külföldi ügyfelekkel rendelkező iroda keres

    irodavezetőt.

  • Feladatok:

    •  ügyvédek munkájának teljes körű támogatása
    • beérkező levelek/ iratok / beadványok iktatása, szkennelése és rendszerezése
    • számlázási feladatok ellátása
    • fizetési meghagyás kibocsátása iránti kérelmek elkészítése, beadása
    • végrehajtási kérelmek elkészítése, benyújtása
    • kapcsolattartás bíróságokkal, hatóságokkal, hivatalokkal, végrehajtókkal
    • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
    • iroda működéséhez szükséges eszközök, anyagok (pl. írószerek) beszerzése.

  • Elvárások:

    • ügyvédi irodai tapasztalat
    • angol nyelvtudás
    • jó megjelenés
    • agilis, talpraesett, önálló munkavégzés
    • megbízhatóság,
    • kiváló kommunikációs készség,
    • precizitás,
    • nagy munkabírás,
    • problémamegoldó képesség,
    • pozitív, nyitott személyiség
    • Microsoft Word és Excel magabiztos használata

  • Előnyt jelent:

    • jogi asszisztensi végzettség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Rácz Zoltán Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Mózes Krisztina

  • Email:

  • Határidő

    2018-09-27