Pozíció:ügyvédjelölt

    Elsősorban polgári, gazdasági joggal foglalkozó, Budapest XI. kerületi ügyvédi iroda keres hosszú távra ügyvédjelöltet, illetve gyakornokot az alább meghatározott feltételekkel:

  • Feladatok:

    • az ügyvédi munka teljes körű támogatása
    • képviselet peres, nemperes, hatósági eljárásokban, közreműködés elektronikus eljárásokban
    • bírósági, hatósági beadványok, szerződések, cégiratok szerkesztése
    • szerződések véleményezése, jogi szakvélemények, állásfoglalások készítése
    • kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi végzettség
    • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • önálló munkavégzésre való alkalmasság
    • lojalitás, megbízhatóság
    • jó kommunikációs készség
    • terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • gyakornoki tapasztalat
    • német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • érdemi munkavégzés, magas szintű tudás és szakmai tapasztalat elsajátításának lehetősége
    • magas minőségű munkakörülmények

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-10-24