Pozíció:ügyvédjelölt

    A Westenddel szemben található, társasági-, gazdasági- és ingatlanjoggal foglalkozó SCHMIDT Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • általános ügyvédjelölti feladatok
    • kapcsolattartás az állandó ügyfelekkel (egy ügyfél minden ügyét ugyan az a jelölt fogja össze)
    • folyamatos szakmai fejlődés
    • ügyvédi készségek elsajátítása
    • elmélyülés egy vagy két szakterületen (a szakjogász képzést támogatjuk)
    • kiváló ügyvéddé válás a későbbi együttműködés reményében

  • Elvárások:

    • alapos elméleti felkészültség
    • pontos, precíz munkavégzés
    • kreatív gondolkodás
    • rendszerszemlélet
    • kiváló kommunikációs készség
    • terhelhetőség
    • szakmai elhivatottság
    • legalább „cum laude” minősítésű diploma
    • számítógép felhasználói szintű ismerete

  • Előnyt jelent:

    • legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás (a szaknyelvet mi megtanítjuk!)
    • határozott elképzelések a jövővel kapcsolatban
    • külföldi tanulmányok
    • LL.M. vagy szakjogász képzés.

  • Amit kínálunk:

    • érdemi munkavégzés közép- és nagyvállalati (főként építőipari) ügyfélkörrel
    • valódi mentorálás az irodán belül
    • szakmai továbbképzések
    • céges mobiltelefon és laptop
    • korlátlan kávéfogyasztás
    • bónusz rendszer
    • tárgyalásra járás
    • BKV bérlet
    • családias légkör (karácsonyi vacsora, húsvéti reggeli, közös születésnapozások az irodában)
    • kiszámítható munkaidő (péntekenként korábbi hazamenetellel)

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Emailben küldött önéletrajz és motivációs levél útján.

  • Határidő

    2018-11-30