Pozíció:ügyvédjelölt

    A dr. Urbán Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres az alábbi szempontok alapján:

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés
    • beadványkészítés
    • jogi képviselet ellátása peres és peren kívüli eljárásokban

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • megbízhatóság, precizitás, rátermettség
    • jó kommunikációs készség
    • jó problémamegoldó képesség
    • MS Office, Windows, Internet, Jogtár, nyomtatványkitöltő felhasználó szintű kezelése
    • terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • korábbi ügyvédi irodai gyakorlat (akár gyakornokként, akár jelöltként)
    • hosszú távú elköteleződés

  • Amit kínálunk:

    • alapbéren felüli juttatások
    • professzionális, de barátságos munkahelyi légkör
    • szakmai fejlődés
    • valódi, felhasználható szakmai tudás megszerzése
    • leendő kollégánk számára dinamikus fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk és bízunk abban, hogy hosszútávon számíthatunk munkájára

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Urbán Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Varga-Koritár Karola

  • Telefon:

    +3620 255 29 33

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail-en küldött önéletrajz és motivációs levél

  • Határidő

    2018-12-09