Pozíció:ügyvéd

    Nemzetközi háttérrel rendelkező budapesti ügyvédi iroda keres ügyvéd munkatársat.

  • Feladatok:

    Klasszikus ügyvédi feladatok elsősorban a polgári jog, a gazdasági jog, ingatlanjog és közigazgatási jog területén:

    • beadványok, levelek szerkesztése
    • szerződések készítése, véleményezése és szerkesztése
    • jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka végzése
    • eljárás bíróságok előtt peres és peren kívüli ügyekben, valamint hatóságok és egyéb szervek előtt
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás elsősorban magyar, eseti jelleggel idegen nyelven
    • hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • szakvizsgázott jogász, ügyvédi irodában szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
    • csapatmunka
    • kiemelkedő pontosság, precizitás
    • önálló munkavégzés
    • logikus gondolkodásmód
    • flexibilitás és terhelhetőség
    • magabiztos, határozott fellépés
    • lojalitás a munkahely iránt
    • megbízhatóság
    • jó problémamegoldó képesség
    • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
    • MS Office, Windows, Complex Jogtár, elektronikus cégeljáráshoz, valamint bírósági peres és nemperes eljárásokhoz szükséges programok felhasználó szintű ismerete

  • Előnyt jelent:

    • angol vagy német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • gyakorlatorientált tudás megszerzése
    • szakosodás lehetősége (bányászati jog, vízjog és termőföldek)
    • hosszú távú karrierlehetőség
    • átlagot meghaladó jövedelemszerzési lehetőség
    • teljesítményarányos motivációs rendszer
    • jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet
    • stabilitás, kiszámíthatóság

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Ecovis Hungary Legal

  • Kapcsolattartó:

    Ráti Gabriella

  • Cím:

    Budapest III.

  • Telefon:

    +36 1 439 1166

  • Fax:

    +36 1 439 1155

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    Kizárólag fényképes önéletrajzokat várunk a palyazat@ecovis.hu e-mail címre, a tárgyban a pályázó nevének és az "ÜV" jelige feltüntetésével.

  • Határidő

    2018-12-05

További információk

  • Megjegyzés:

    Az ügyvédi iroda a bányászat mint iparág kiszolgálásában az ország egyik piacvezető szereplője. Az üzletág további fejlesztéséhez keresünk nagy munkabírású, az ügyvédi szakma iránt elkötelezett olyan munkatársat, aki egyrészt megfelelő szintű általános jogismerettel és gyakorlati tapasztalattal rendelkezik, másrészt szívesen szakosodna ezen ipari befektetők számára releváns jogterületeken. A kínált pozíció kifejezetten hosszú távon gondolkodó kollégák számára kínál az átlagoshoz képest valóban kiemelkedő karrierlehetőséget.

    Elsődlegesen alkalmazott ügyvédet keresünk a pozícióra, de nem feltétlenül kizárt más együttműködési forma sem.