Pozíció:adminisztratív

    DR. KRAJNYÁK & TÁRSA ÜGYVÉDI IRODA elsősorban az iparjogvédelem (védjegy, szabadalom) szerzői jog, cégügyek, ingatlan és peres képviselet szakterületeken nyújt jogi szolgáltatást magyar és nemzetközi ügyfelei számára.

    Bel-budai irodánkba keresünk 4 vagy 6 órás irodai asszisztenst azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    Feladataid lesznek:

    • Te leszel a jobb kezünk, hiszen ügyvédeink munkáját támogatod adminisztratív módon;
    • Kezeled a nyilvántartásainkat;
    • Segítséget nyújtasz abban, hogy a határidőket rendben betartsuk;
    • Kedvesen fogadod az ügyfeleinket;
    • Kezeled a telefonhívásokat;
    • Illetve segítesz a levelek, faxok, e-mailek küldésében, postai feladatokban;
    • Te fogod kezelni a házi pénztárat és az illetékeket;
    • Elkészíted a számlázást, a számlanyilvántartást a könyvelés részére;
    • Tartod a kapcsolatot a beszállítóinkkal (informatika, könyvelés, futár stb.);
    • Illetve gondoskodsz róla, hogy az irodaszerből se fogyjunk ki.

  • Elvárások:

    Téged keresünk, ha:

    • Van már tapasztalatod asszisztensi munkakörben;
    • Külföldi ügyfeleinkkel való kapcsolattartáshoz angolul kommunikálsz középfokon;
    • Ügyesen boldogulsz a számítógéppel;
    • Gyakorlatias vagy, hatékonyan és talpraesetten boldogulsz;
    • Precízen végzed a munkád;
    • Felelősségteljes, gondoskodó, és önálló a személyiséged;
    • Megbízható vagy és lojális, mert mi alapvetően hosszú távban gondolkodunk veled;
    • Nem áll távol tőled a jó humor, hiszen azt mi is kifejezetten kedveljük.

  • Amit kínálunk:

    Amit velünk nyerhetsz:

    • Hosszú távú, megbízható munkahelyed lesz;
    • Megegyezés szerint napi 4 vagy 6 órás munkaidőben;
    • Versenyképes fizetésben + béren kívüli juttatásokban részesülsz;
    • Kiemelkedőek lesznek a munkakörülményeid;
    • Illetve szerves része leszel barátságos és összetartó csapatunknak.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    4 vagy 6 órás munkaidő megegyezés szerint

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Krajnyák & Társa Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Krajnyák András

  • Cím:

    1012 Budapest, Logodi u. 5-7.

  • Telefon:

    1/501-4840

  • Fax:

    1/501-4841

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Érdeklődés esetén, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveledet, a fizetési igény megjelölésével a fenti e-mailcímre.

  • Határidő

    2018-11-23