Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. február 8. péntek | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Jelenős ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban polgári joggal foglalkozó iroda precíz, megbízható, ügyvédjelöltet keres hosszú távra, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • klasszikus ügyvédjelölti feladatok főként a polgári jog - elsősorban a gazdasági jog, cégjog, kötelmi jog, munkajog – területén
    • jogi kutatómunka
    • szerződések véleményezése, készítése
    • beadványok, állásfoglalások előkészítése
    • ügyvédek munkájának segítése

  • Elvárások:

    • jogász diploma
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
    • önálló és pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék
    • határozott, magabiztos fellépés
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
    • lényeglátó, rendszerező szemlélet
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • Előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
    • angol nyelvismeret

  • Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
    • valódi csapatmunka, stabil szervezeti háttér
    • ügyvédi munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra
    • frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda
    • barátságos munkakörnyezet
    • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Őszy Ügyvédi Iroda

  • Telefon:

    06 1/225-1229

  • Fax:

    06 1/225-1230

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben küldött önéletrajz és motivációs levél útján

  • Határidő

    2019-01-03

További információk

  • Megjegyzés:

    Kérjük, hogy a jelentkezéséhez motivációs levelet és önéletrajzot csatoljon, nettó bérigény megjelölése mellett. A jelentkezéseket az oeszy2018@gmail.com e-mail címre várjuk. A behívott jelentkezők először rövid, tárgyba illő tesztet töltenek ki.