Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. február 8. péntek | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    LENDVAI ÉS TÁRSAI ÜGYVÉDI IRODA ÜGYVÉDJELÖLTET KERES

  • Feladatok:

    • ügyvédek támogatása elsősorban társasági jogi, polgári jogi, ingatlanjogi és munkajogi feladatokban
    • szerződések készítése
    • jogi vélemények készítése
    • peres és hatósági eljárásokban való részvétel
    • M&A tranzakciókban jogi tanácsadás

  • Elvárások:

    • pontosság, önállóság, jó probléma megoldó képesség
    • magas fokú angol nyelvtudás szóban és írásban
    • office programok munkavégzéshez szükséges mértékű használata
    • szakmai igényesség

  • Előnyt jelent:

    • legalább 1 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat

  • Amit kínálunk:

    • fiatal munkatársak
    • dinamikus fejlődés
    • kulturált munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Emailben küldött életrajz útján.

  • Határidő

    2018-12-19