Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. február 8. péntek | Regisztráljon most!

Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező elsősorban társasági-, ingatlan-, és családjoggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • joganyagok kutatása
    • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal
    • bírósági beadványok készítése
    • szerződések szerkesztése és véleményezése
    • földhivatali ügyintézés
    • bírósági tárgyalásokon képviselet ellátása
    • ügyfelekkel történő személyes megbeszélések lebonyolítása

  • Elvárások:

    • jogi diploma
    • maximum egy éves tapasztalat
    • önálló munkavégzés
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • precizitás,megbízhatóság
    • terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
    • nyitott személyiség
    • elhivatottság az ügyvédi munka iránt
    • problémamegoldó szemlélet

  • Amit kínálunk:

    • érdemi munkavégzési lehetőség
    • jól felszerelt munkakörnyezet
    • jól megközelíthető,belvárosi iroda
    • szakmai továbbképzési lehetőségek
    • versenyképes fizetés
    • szakmai segítségnyújtás a fejlődéshez
    • céges mobiltelefon korlátlan használata
    • hosszútávú karrierlehetőség
    • baráti légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Abonyi Rita Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Szabados Gabriella

  • Cím:

    1137 Budapest, Szent István park 20/B

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Az önéletrajzot a gabi@drabonyi.hu e-mail címre várjuk.

  • Határidő

    2018-12-21