Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. február 8. péntek | Regisztráljon most!

Pozíció:közjegyzőjelölt

  • Feladatok:

    • közjegyzői okirat- és záradékszerkesztés
    • hagyatéki tárgyalási jegyzőkönyvek tervezetének előkészítése
    • ügyintézés elektronikus FMH, FMH/VH eljárásban
    • ügyfélkezelés

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi diploma
    • jogi szakmai igényesség
    • Ptk., Pp., Vht., Ktv. és egyéb, a közjegyzői működésre vonatkozó szabályok ismerete
    • precizitás
    • udvarias, korrekt ügyfélkezelés
    • kollegialitás

  • Előnyt jelent:

    • közjegyzői, bírósági ügyviteli gyakorlat
    • helybéli, vagy közeli lakóhely

  • Amit kínálunk:

    • egyes munkafeladatok távmunkában történő végzésének lehetősége (igény esetén)
    • korrekt bérezés
    • munkahelyi stabilitás, jó munkahelyi légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Cegléd

  • Munkaidő:

    főállás: teljes vagy részmunkaidő

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2018-12-21