Egyéves az új Polgári Perrendtartás - Lehetőségeket vagy akadályokat teremt az új törvény? - Szakértők válaszolnak | Budapest, 2019. február 8. péntek | Regisztráljon most!

Fórum javaslatok, kritikák, vélemények régebbi elöl     új hozzászólás

Ju - jujj

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.11. 13:14

Ezek szerint nem csak nem tudják, hanem ha valaki mondja nekik, akkor sem hiszik. De teszik.

www.kbs-ugyved.hu

efi99 # e-mail 2018.11.10. 23:39

Emmerlon
Eddig barlangban éltél? Az Origo már vagy 2 éve ilyen, a nevéhez híven egy dupla 0, lakájmédia. Egy darabig még olvasgattam, de akkor is már csak úgy, hogy megfordítottam magamban a cikkbéli állításokat és akkor tudtam, hogy az az igaz...

wers # e-mail 2018.11.10. 08:27

Sztem blöffől, mert én nem találom.

Valahogy igen. De ez nem póker. Origós cikkre nem fizetnek többet.

wers # e-mail 2018.11.10. 08:08

http://www.origo.hu/…ntaknak.html

Alkotmánybíróság: Munka mellett is járjon pénz a rokkantaknak
Az Alkotmánybíróság (AB) szerint alaptörvény-ellenes az a törvényi rendelkezés, amely bármely, akár minimális jövedelemmel járó keresőtevékenység végzése esetén is kizárja a rehabilitációs ellátás folyósítását.

Ez már vagy 6 éves cikk, ezt keresed?

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.09. 13:17

Mi ez a hirtelen rácsavarodás a nyelvtannáciságra? :)

Az "egyenes ágú rokon" nem helyesírási kérdés, hanem leginkább botanikai.

Ami pedig az "egyenlőrét" illeti, mindennek van határa.

www.kbs-ugyved.hu

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.09. 13:15

Bocsánat: index - amit aztán szó szerint vesz át az egész falka: Népszava, hvg és a többi.

www.kbs-ugyved.hu

drbjozsef # e-mail 2018.11.09. 13:15

Ági, ági, ági, na.

Mi ez a hirtelen rácsavarodás a nyelvtannáciságra? :)

József:laikus paraszt, dilettáns hozzászóló.
Fórumból való jogi tájékozódás kockázatokat és mellékhatásokat rejthet.

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.09. 13:14

Népszava. :D Tudhattam volna. Ju-jujj. (Egyébként én csak Jujj-t akartam, de az túl rövid volt neki.)

www.kbs-ugyved.hu

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.09. 13:13
  1. Teljesen offtopik ez itt. Ha érted egyáltalán, mit tettem szóvá.
  2. Igazán megadhatnád az idézet forrását, még mielőtt azt hiszi valaki, hogy valami megfellebbezhetetlen orákulumtól van. (Bár józan ember a sajátos megfogalmazásból már érzi az ellenkezőjét.)

www.kbs-ugyved.hu

alfateam # e-mail 2018.11.09. 12:16

Hát-ja, jujj...
Újabb pofont kapott az Alkotmánybíróságtól a Nemzeti Együttműködés Rendszere: a testület hosszas vita után kimondta, hogy a kormány megszegett egy, az emberi jogok védelméről szóló nemzetközi szerződést azzal, ahogy az elmúlt években elvette a rokkantnyugdíjasok juttatásainak nagy részét. Kérdés, hogy ezzel mit kezdenek a magyar bíróságok, a magyar állam és maguk a károsultak.

wers # e-mail 2018.11.09. 12:15

:D

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2018.11.09. 12:07

Alaptörvényt sért az új román közigazgatási kódex - Egyenlőre nem lépnek életbe a kisebbségvédelmi előírások sem - Ab-döntés

www.kbs-ugyved.hu