hozzászólás törlése


Csaszi # 2021.07.20. 09:38

Sziasztok!

Jelenleg hogyan lehet törölni a regisztrációmat és lehetőleg a hozzászólásomat? Vagy ez megszűnt. Email címről visszadobják a levelemet.

mamamacoka # 2016.07.07. 07:14

látom sikerült - ügyes vagy ! XD

mamamacoka # 2016.07.06. 10:58

még annyit, hogy mindent pontosan írjál be, - látod én is ékezettel, hosszú "ó"-val írtam a nicknevedet, ne tévessz ! :)

mamamacoka # 2016.07.06. 10:33

lajosróbert ne várj senkire, a moderátorok ritkán néznek be, van egy lehetőséged, bejelentkezett állapotodnál kattints a következő sorrendben a a legfelső sorban :

BEÁLLÍTÁSOK (A NICKNEVED MELLETT)
kinyíllik, és akkor több lehetőség van ott mit szeretnél, válaszd a :

REGISZTRÁCIÓ TÖRLÉSE opciót. és ott a Kérem a "lajosróbert" felhasználó törlését:opciónál írd be a négyzetbe, hogy IGEN,

valamint pipáld ki az üres négyzetben a

Összes fórum hozzászólás törlése

Leiratkozás a hírlevélről lehetőségeket;

és nyomd meg a "Törlés" gombot -

  • eltűnik minden amit beírtál, igaz ezzel törlöd magadat, de gyere vissza egy új regisztrációval, ami akár csak egy betűvel tér el a régitől, és persze másik emailcímről;

ennyit tudtam laikus felhasználóként segíteni, ez a leggyorsabb, - és szerintem egyszerű ;

ennyit tudtam segíteni,

B. Alexandra # 2015.10.11. 15:25

Tisztelt Moderátorok!

Kérem, hogy az alábbi hozzászólásaimat szíveskedjenek törölni:

  • szakvizsga - "B" rész (büntető)fórum:

2015.09.10. 20:22
2015.09.06. 10:56
2015.04.12. 09:42

  • szakvizsga - "C" rész (alk, közig, TB, EU...)

2015.09.10. 20:22
015.09.06. 10:57

Segítségüket előre is köszönöm!

Rexor # 2015.09.21. 10:57

:)) Az hogy kinek milyen hajlama van azt eddig más aspektusban hallottam, de lehet hogy van ilyen jelentése is.

Immaculata # 2015.09.21. 10:37

:)) Sherlock emberjogász hajlamúakról beszélt, így ebbe a körbe olyan állat- és növényjogászok is beletartoznak, akik emberi hajlammal rendelkeznek.

Egyjogász # 2015.09.21. 10:03

Nem, állat- és növényjogászok...:)

Előbbivel, mármint (jó nagy) állat jogásszal már sokszor találkoztam.....:))

De szerintem már csak idő kérdése, hogy egy ráérős jogász fel fog lépni a kaktuszok hátrányos faji megkülönböztetése miatt:)

Ugyanitt a leghatározottabban tiltakozom a pénteki és szombati munkavégzés és az üzletek pénteki és szombati nyitvatartása ellen is, micsoda fertelmes nagy hátrányos megkülönböztetés ez, hogy csak a keresztény egyházak heti ünnepén nem kell dolgozni?

És már folyamatban van a Hétfőtől Csütürtökig Is Rühellünk Dolgozni Egyház megalapítása is!!!

Rexor # 2015.09.21. 09:31

És a többiek kik? Embertelen jogászok? :)

Sherlock # 2015.09.21. 07:43

Az emberjogász hajlamúak mindenen össze tudnak ugrani.

Rexor # 2015.09.21. 07:16

Ezt nem teljesen értem, itt egy érdekes jogeset elemzése történt, hol van itt a diszkrimináció? A cenzúra szerencsére már kiment a divatból :).

Immaculata # 2015.09.21. 04:52

nemigaz, hogy az unios jog nem rendelkezik az esszeru alkalmazkodasrol vallasok tekinteteben munkajog alatt - kapasbol 5 jog esetet tudok,

Bocsánat, szóval, ha az uniós jog rendelkezne a munkajog területén, azzal követné el a diszkriminációt.

Immaculata # 2015.09.21. 04:50

nemigaz, hogy az unios jog nem rendelkezik az esszeru alkalmazkodasrol vallasok tekinteteben munkajog alatt - kapasbol 5 jog esetet tudok,

groszfater@gmail.com # 2015.09.06. 19:51

Dr. Horváth Orsolya !
Szíveskedjék ellátogatni a Polgári jog rovatba, Pereskedés szerződés nélkül című témába érdekes olvasmányokat talál...

emyvirag # 2014.10.18. 20:29

Tudom itt valahogy a hozzászolásomat törölni?
Köszönöm a segitséget.

tericafe # 2014.09.01. 08:26

Tisztelt Jogászok és jogászok!
Én nem vk az. De ami itt van - az kritikán aluli, a bányászbéke hátsójához hasonlatos.
Nem szégyellitek magatokat?
Ahelyett, hogy segítettetek volna a kutyaugatás problémájában (amit én egy 10 mp-es guglizás után, nem-jogászként megtettem, remélem, mint új hsz, hamarosan meg is jelenik) - fikázzátok egymást,
Elnézést a csúnya szóért, remélem, ez még nem moderálandó.
Shame. Think before You write.

MACSKAJANCSI # 2014.08.27. 20:14

IRGALMAS SZŰZ MÁRIA! ne hagyj el minket, akik a normális emberi értékek mellett hangot emelünk és megvetjük az emberi aljasság minden formáját és mértékét!!!

viktzolt # 2014.08.27. 12:27

Rasmanov, te iszonyúan korlátolt vagy. Hülyékkel nem vitázok. Csak azt sajnálom, hogy elriasztjátok az értelmes válaszolókat. Sötétség délben ami itt van.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.08.27. 07:52

Uraim, uraim...

viktzolt # 2014.08.26. 23:43

Egyjogász, igazad van. Moderáció nélkül nagyon elszabadulnak itt a dolgok.

Egyjogász # 2014.08.25. 21:56

Mint a "Mivé lett a Jogifórum?" topicban is beszélgettünk róla, a Jogi Fórumon a moderáció megszűnt (vagy határozatlan ideig szünetel) , vagy - ami még szomorúbb lenne - a moderátor szerint megengedhető az a hangnem és stílus, ami a Fórumon egy ideje eluralkodott.

Úgyhogy ennyi, szerintem kár itt feljelentgetni egymást, mindenki írjon nyugodtan, amit akar, a moderátor úgyis leszarja, ha van egyáltalán moderátor (a moderátor szerint úgy tűnik a még bűncselekmény elkövetésére ösztönző hozzászólás is belefér - ilyennel több topicban is találkoztam és hetek óta ott figyelnek).

Úgyhogy ennyi, én a magam részéről (sok kollégához hasonlóan)azt hiszem befejeztem a fórumozást a Régen Nem Jogi Fórumon, de szerintem nem is fognak innen hiányozni a jogászok.

viktzolt # 2014.08.25. 21:25

huntah, megvan az teljes pompájában.

viktzolt # 2014.08.25. 21:24

MACSKAJANCSI, látom az értő olvasás, problémák felfogása nem az erősséged. Én korlátoltakkal nem állok le vitázni. Csak azt nem értem, ha ennyire elítélsz, miért olvasod a topicot?! Gondolom, az összes valamirevaló fórumról kipenderítettek mint macskát dolgát végezni, erre itt éled ki a bajaidat...

huntah # 2014.08.25. 21:12

Jól látom, hogy az egész kutyás topic törölve lett? És talán más témák is eltűntek... Érdekes ez.

MACSKAJANCSI # 2014.08.25. 20:57

viktzolt!

Nem a mi hozzászólásunkat kell(ene) átköltöztetni, hanem hasznos lenne téged elköltöztetni egy olyan helyre, ahol egyszál magadban éldegélhetnél, minden élőlénytől mentesen. Így nem lennél kártékony és ártalmas semmilyen élőlényre.

Nem folytatom tovább, mert értelmetlen!!!
Teljességgel híján vagy a jogszerű normális hozzáállásnak, ami egy probléma megoldásához elvárható lenne egy uniós tagországban a 21. században!!!
Ehelyett őskori módszerekkel történő bűncselekmény elkövetési szándékodat kijelented, taglalod részletesen nyilvánosan itt a jogi fórumon!!!

Hát érdemes volna levonni a végső konzekvenciát, hogy mely hozzászólások a témarombolók!!!