Posztgraduális képzés vs. másoddiploma


Impossible # 2009.04.07. 13:27

Ildi,

férfiideál?:D

Ildikóka82 # 2009.04.07. 13:15

Rexor: az bizony :) a túristák meg ott figyelik a kis orrszarvú születését :))
JEssica Biel? Akkor már inkább Jessica Alba.


Iwikó

Impossible # 2009.04.07. 13:13

Jessica Biel a 7 Heaven-ben szerepelt, ott láttam meg először. Az egy szép szerep volt, aztán tessék, mi lett belőle is. Hát igen, van az a pénz, amiért mindent hajlandó az ember (tisztelet egy-két kivételnek). Mostanában is jól néz ki, csak szerintem eléggé elkurvult szegény. :P Azért nemsemmi alakja van...nem? :D

Kacsa1111 # 2009.04.07. 13:10

Az Ace Venturát szerintem csak az HBO-n láttam vagy 10szer még a 90es évek elején...
azóta meg még jópárszor:)))

Jessica Biel vajon miért lehet a kedvenced???:)))


Kacsa11

Rexor # 2009.04.07. 13:09

Az Ace venturában van, mikor az orrszarvú hátsójából mászik ki? A legjobb jelenet :)

Ildikóka82 # 2009.04.07. 12:58

Jim Carrey egy őrült, imádom :) Szerintem az életben is ilyen lökött. Az Ace Venturát szerintem kb 10-szer láttam, ha nem többször :) a Liar Liar is jó volt, kicsit hasonlít a koncepciója a mostani filmjére, a Yes Man-re. Me, Myself and Irene pedig viszi a pálmát :D


Iwikó

Impossible # 2009.04.07. 12:49

mert idéztél valahonnan

de nem biztos, hogy onnan

na és tetszett?

az én kedvencem Jim Carrey meg Jessica Biel, mindegyik más miatt.

Kacsa1111 # 2009.04.07. 12:35

szerinted miért használtam az idézőjelet?


Kacsa11

Impossible # 2009.04.07. 12:15

Láttad a Hantaboy (eredeti címe Liar Liar) című filmet? Jim Carrey a főszereplő. Nézd meg! (Ez a 2. legjobb filmje, az első legjobb az Én és én meg az Irén - szerintem.) Na és ebben van az a párbeszéd, hogy:

  • az óvónéni szerint a szépség belülről fakad
  • ezt a csúnya emberek találták ki
Kacsa1111 # 2009.04.07. 11:31

Kedves Impossible,

a szegénységi bizonyítvány meg az én szövegem...
szóval ki majmol kicsodát?:)))

igen, az ember elsősorban belső érték, mert az nem vész el, külső érték is, de az elvész, és ezért aki csak külső értékre vágyik, az veszít

"ezt a csúnya emberek találták ki":)))


Kacsa11

Impossible # 2009.04.07. 11:09

Vivi,

neked meg nincsen saját egyéniséged, ugyanolyan vagy mint kacsa, csak nőben, ugyanúgy írsz (kedves-es megszólítások, ami tök fölösleges, de azér másolod kacsát, átvetted kacsa számozását is, meg jössz állandóan az angol kifejezésekkel, mintha nem tudnád leírni magyarul, csak mondom, hogy az angolkodás nem divat, csak szokás - sajnos), és ugyanabban a felfogásban írsz. Szerintem lehetne önálló gondolatod is, olyan, amivel nem mást majmolsz.

  • nem tudom, miért van olyan érzésed, hogy magam alá akarlak gyűrni, ez a kissebbségi komplexusod miatt lehet, én ugyanis nem csináltam semmit
  • továbbra sem a karrier a lényeg, én nem a munkahelyről beszéltem korábban sem, az élet nem egyenlő a munkahellyel, és attól, hogy én így gondolom, nem vagyok elvont filozofáló költő-lélek, ami egyébként vagyok, de nem ettől vagyok, és nem ebben mutatkozik meg leginkább. A filozofálgatás pedig hasznos dolog, aki kiröhögni, az nem tudja mit röhög ki, és csak a saját szegénységi bozonyítványát állítja ki vele.
  • igen, az ember elsősorban belső érték, mert az nem vész el, külső érték is, de az elvész, és ezért aki csak külső értékre vágyik, az veszít
  • a karrier nem az első helyen áll, a karrier nem fontos, még csak nemis szükséges, és egy férfi nem attól lesz férfias, hogy karrierista, vagy ha igen, az nem férfi
  • tudom, hogy jófej srác vagyok, a túlzásokra pedig néha szükség van, csak jól kellene értened, de nem fogod, mert nem akarsz kilépni a korlátaid közül
Avelina # 2009.04.07. 07:58

Kedves Kacsa!
Mi mindig eltérünk a tárgytól:))

Az ausztrál egyetemeket én személy szerint nem tartom annyira jónak, nem igazán jegyzik őket a ranglistákon.Ha ki kellene emelnem egyet akkor az a University of Melbourne lenne.Az amerikai és európai egyetemek viszik a pálmát.:) Egyébként ausztráliába mennél?

A University of London egy gyűjtőnév ami alá sok kisebb college tartozik , amelyek egyetemen belül rangsorolva vannak, a jobbak: UCL, LSE, Queen Mary,King's College.Nagyon jó hírük van ezeknek a londoni suliknak, sok oxfordi és cambridge-i oktatójuk van meg közös programjuk.Gondolkozol azon, hogy külföldre menj?Ha igen , akkor Londonban UCL vagy LSE a legjobb.Oxford és Cambridge-el az a baj , hogy bentlakásosak.

Üdv:Avelina


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Kacsa1111 # 2009.04.07. 07:44

rendesen eltértünk az eredeti tárgytól:)))

Kedves Avelina,

ausztál egyetemekről nincs valami mende-mondád legalább?
egészen pontosan a macquarie university érdekelne...én csak a monash-ról, meg a new south wales-ről hallottam eddig...

BTW University of London az valami gyüjtőfogalom?


Kacsa11

Avelina # 2009.04.07. 06:36

Kedves Zoli!

"Gyorsan ítélsz, és naiv vagy. Én nem kértem semmit, csak szórakoztam."

1. Aki gyorsan ítélkezik és naív az te vagy.Neked csak az a bajod hogy nem tudsz magad alá gyűrni sem szóban sem sehogy..hehehe:D:D:D

2."Nem a karrier a lényeg, nem a karrier az ember, az ember annál sokkal több."

Ezzel nem tudok egyetérteni.Munkahelyen senkit nem érdekel, hogy te milyen jófej vagy(max ez csak megkönnyíti légkört, ha vevők a humorodra) amíg profin végzed a munkád.Ott senkit nem érdekel te valójában egy elveszett filozófus lélek vagy aki tud kártyavárat készíteni.

Az ember a lélek meg a belső érték,meg a külső érték nem számít és minden nő filozofálgató költőre vágyik ...ugyan már!:))))

Segítek neked :
A nők szeretik az úriembereket, az amitious ,céltudatos pasikat akit nem én tartok el amíg ő atléta trikóban otthon fetreng amíg "megtalálja magát".Igenis legyen fontos egy férfi életében a karrier .Nem kell workalkoholic-nak lennie de tudja mit akar .

Amúgy jófej srác vagy csak néha túlzásokba esel:D:D jaj bocs csak miattad LOL

Üdv:Avelina


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.04.06. 19:00

na most mér?:D

Kacsa1111 # 2009.04.06. 18:59

Kedves Impossible,

szerintem te vagy naiv:)))


Kacsa11

Impossible # 2009.04.06. 18:55

Vivi,

a karrier...
ugyanmár.
Nem a karrier a lényeg, nem a karrier az ember, az ember annál sokkal több.

Gyorsan ítélsz, és naiv vagy. Én nem kértem semmit, csak szórakoztam.

Avelina # 2009.04.06. 15:09

" azért lehetünk barátok" :D:D:D:D


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Avelina # 2009.04.06. 15:08

Kedves Zolaaa ha már én vivi vagyok:D

1.Szokták mondani, hogy "minden viccnek fele igaz".Tőlem heccelhetsz csak ne vedd a szívdre ha vicces és a komoly válasz is nem:D Egyébként meg ....a megfontoltat arra értettem , hogy jobban vonz az a férfi akinek pontos karriercélja van , tudja mit akar ambitious.Tehát ezzel viccelni, hogy te jobb lehetsz olyan valakinél is akit nem is ismersz nem vicces, hanem önbizalomhiányra utal.De tudod:)))

2.Nem tudnék olyan emberrel lenni akinek nincs piszok jó humora , nálam ez alap.Én nem a "kiaszott-ki..szott" szóviccektől fetrengek a nevetéstől.:)))

3.Lezárásképpen: "azért lehetünk barátok":D:D


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.04.04. 11:22

Vivien,

"Amúgy az érettebb nálam nem 15–20 év korkülönbséget jelent csak 5-öt."

Hát én még messze vagyok a 40-től...de talán jobb is. lol

Egyébként akkor a kor számít? Szerintem pont ez a korlátolt felfogás. A kortól függhetnek dolgok, de leginkább nem attól függnek.

ps. nem akarok én semmit, csak hecceltelek/frocliztalak. Éééés: LOL :D

Legislator # 2009.04.03. 18:26

Látom, a szokásos játszmák, megint:-))).


Sunshine after the rain.

Avelina # 2009.04.03. 17:46

Kedves Kacsa!

"...egyébként ilyen stílussal nem meglepő, hogy nincs nőd…:)
volt már neked egyáltalán nővel kapcsolatod???
ha igen, kiváncsi lennék, hogy ki volt az, aki elviselt arra az 5 percre…:)))"

Kb ezek a gondolatok fogalmazódtak meg bennem is azután az "aszot
  • szóvicc" után csak én nem akartam leírni:))))

You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Avelina # 2009.04.03. 17:43

Az IELTS az sztem nagyon jó több egyetemen is ez a standard belépő nyelvvizsga.


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Kacsa1111 # 2009.04.03. 07:38

fuss neki egy toefl vagy ielts vizságnak angolból...akkor meg tudod, hogy tudsz-e eléggé angolul.


Kacsa11

Kacsa1111 # 2009.04.03. 07:37

Kedves Beck,

mint azt már talán mondtam...lehet, hogy nem mondtam...az, hogy mennyire éri meg neked egy közgazdasági képzés, az attól függ, hogy mit szeretnél csinálni:
ha jogi munkát szeretnél végezni a versenyszférában, akkor sok pluszt nem ad. PSZF már akkor értelmesebb választás lenne...talán.
Andrássy német nyelvű LLM-jéről sokat nem tudok, így nem akarnék arról nyilatkozni.
CEU is nappali orientált, értsd: dolgozni mellette csaknem lehetetlen...legalábbis az első félévben. viszont szinte tutira nem kell fizetned tandíjat, vidékiként pedig van esélyed a koleszra...nem magyar szintű koleszra.


Kacsa11