Jogász Póker


Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.08. 22:40

„kiül a következő NV-ig“

Az nem kiül a következő nagyvakig", hanem "kiül a következő nagyvaknál". :)

Impossible # 2009.08.08. 17:59

Olyan is van, hogy válasszak, mit teszek be: nagyvak vagy nagyvak+dead. Ez meg mi a szar??? PS-en ilyenekről nem volt szó.

Impossible # 2009.08.08. 17:42

Van olyan, hogy az osztótól JOBBRA ülök, erre elkezdi, hogy beteszem-e a kis vakot...hát mér tenném be? Ahhoz az osztótól balra kell ülni, bakker. Hát nem? Nagyon nem értem ezt.

Egyébként meg iszonyatosan unalmas a játék, a legtöbb lapot ugye nem lehet megjátszani, meg rengeteget kell várni a nagy vakra.

Impossible # 2009.08.08. 16:31

Na úgy van, hogy nem rögtön a buy-in befizetése után kínálja fel a lehetőséget a nagyvakra várásra, de tényleg felajánlja, tehát létezik nagy vakra várás mégiscsak. :) Csak azt nem értem, hogy ha bepipálom, hogy "kiül a következő NV-ig", azaz ha jól értelmezem akkor szállok be újra, ha megint én leszek a nagy vak, ennek ellenére kapok lapot...nem működik, vagy mi van ilyenkor??

Impossible # 2009.08.08. 15:20

Vagy na, nem egyszínű dámapár, hanem csak dámapár, csak mindegyik piros volt, hülyén írtam :D

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.08. 14:44

Egyszinű dámapár? :O Ott valaki csal.

Ezen ne idegesitsd magad. Senki sem igérte, hogy az osztott dámapár mindig nyer. De azért maradj még a játékpénznél, amig kitapasztalod a klienst. Nem ismerem a Party új kliensét, de mivel ők a legrégibb terem, kizártnak tartom, hogy ne legyen csúszka a tétrakáshoz. Ha tényleg nincs vár a nagyvakra gomb, akkor ne jelödld be az automatikus tétrakást, akkor minden körön megkérdezi, hogy berakod-e.

50 nagyvaknyi pénzzel nem lehet sss-t játszani; de ez nem is érdekes, a játékpénzzel nem a játékot akarod megtanulni, hanem a kliens kezelését. Egyébre az nem alkalmas, mert ott mindenki őrült, a dolognak több köze van a bingóhoz, mint a pókerhoz.

Impossible # 2009.08.08. 14:31

Na most abbahagyom mára, jól felidegesítettem magam. :D

Impossible # 2009.08.08. 14:21

Amíg ekkora looser vagyok játékpénzzel, nem merek igazival, mert elvesztem. Az észjárásom eléggé erősen le van maradva a játék tempójához képest. :P

Impossible # 2009.08.08. 14:12

Bakker, nagyon nehezen szántam rá magam, de most játszottam egyet játékpénzzel. Nincs wait for big blind, meg nincs all-in gomb se, hanem be kell pötyögnöm a pontos összeget, hát marhajó, közben meg telnek szépen a másodpercek... A stratégia szerint játszottam, volt egyszínű dáma párom, emeltem, aztán utánam is emeltek, én meg all-in mentem, és vesztettem 5 dollárt (játékpéznél ez a minimum beülő Nl10-en, ezt se értem, miért). Idegesítő ez szar.

Impossible # 2009.08.08. 11:51

Tényleg, kbs, nem tudsz nekem vmi állást ajánlani?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 23:26

Nem, nem teljesen ingyenes. Egyes tranzakciókért jutalékot kell fizetni. De állandó költség, számlafentartási díj nincs. És - miont mondtam - a pókertrmek közti pénzmozgatás ingyenes. Másra meg ne használd.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 23:24

A státuszt kézzel állítják.

Impossible # 2009.08.07. 21:02

Na regisztráltam, megadtam a számla nevét is, ki is lett pipálva, mégse lettem ezüst státuszú. Valami bibi van, vagy hétvégén nem dolgoznak? (Azt hittem, ez automatikusan vált ezüstre, ha megcsináltam. Nem így van?)

Kértem tőlük postán egy lakcím-igazoló levelet, de rájöttem, hogy arra nemis lett volna szükség.

Egyébként meg remélem, hogy még idővel sem fog felmerülni semmiféle számla-fenntartási költség vagy ilyesmi. Elvileg ingyenes szolgáltatás. (Ugye? :D )

_Wasp_ # 2009.08.07. 18:57

ja nem
aszittem termes pont


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 18:38

Úgy értette, 100 pokerstrategy pont. :) Te olyat nem gyűjtesz. Vagy igen?

_Wasp_ # 2009.08.07. 18:31

attól függ, milyen téten játszol. 100 pont nálam 5 sng, egy nap alatt simán megvan. (mondjuk más terem)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 18:29

A száz pont nagyon könnyen összejön. Napi nem egészen négy pont. Én 20 körül csinálok.

Impossible # 2009.08.07. 18:15

Na mégegy kérdés: PS-en az "ezüst státusz"-t csak akkor tudom megtartani, ha 4 hetenként összegyűjtök legalább 100 pontot??? (Ez azt jelentené, hogy egész nap nyomni kell, különben nem jön ki a pont?)

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 18:15

Vajon érdemes ide regisztrálni?

Érdemes, ingyen lehet vele közlekedtetni a pénzt a termek között. Plusz, mint írják, most azonnal ezüst leszel vele.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.08.07. 18:13

Ha az ellenfelek száma hét alá csökken, akkor kiveszed a pipát a "vakok automatikus berakása" mellől, és ha megint rád kerül a vak, felállsz. Hacsak addig be nem ül egy újabb játékos.

Impossible # 2009.08.07. 17:44

Vajon érdemes ide regisztrálni?

http://hu.pokerstrategy.com/…atuszt_22710

Impossible # 2009.08.07. 17:31

Köszi, wasp! :)

_Wasp_ # 2009.08.07. 17:19

nl 10-en az SSS a 2 és 3 dollár közötti stackek kb.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.08.07. 17:08

Mert ugye SSS-nél az van, hogy olyan asztalt kell választani, ahol legalább 7 ellenfél van, és ezek közül max. 2 lehet kis letétes. (Egyébként a kis letét hány dollárt jelent NL10-en?) Namost ha játék közben kiül a 7 ellenfelemből mondjuk 1, akkor mit csinálok, kilépek aj átékból, mert már nincs meg a legalább 7 ellenfél?

Impossible # 2009.08.07. 17:06

kbs,

és játék közben csak azokat kell számításba venni a pozícióm meghatározása szempontjából, akik kiültek, meg akik elhagyták az asztalt, senki mást nem?