Pázmány vagy Károli levelező


Dinamica # 2017.07.19. 09:23

És miért? :)

Burn Out # 2017.07.18. 14:50

Ha visszamehetnék az időben, akkor a saját kezemmel verném agyon magam, hogy jogra mentem... nyilván ez neked nem sok segítség :) csak úgy megjegyeztem :)

Dinamica # 2017.07.18. 14:39

Halihó!

Én még csak érdeklődő vagyok. Hozzám Győr esne a legközelebb, de szintén levelező. Valaki tud mesélni bármit? Nincsenek jogi végzettségű ismerőseim. Mindenhol elrettentést kapok a jogi képzésektől (itt nem kizárólag a jogászképzésre gondolok, hanem magára az egész területre). Ha bárkinek van kedve mesélni, szívesen fogadom. :)

77dns # 2017.05.11. 18:00
  1. amelyik olcsóbb :)
  2. amelyik közelebb van.

Levelezőn majdnem mindegy. Mindkettőre jártam, munka mellett. Ha tanulni akarsz, akkor tudsz, ha megúszni akarod, akkor úgyis megtalálod a módját bármelyik helyen. (Ez nem jogász specifikus, ugyanez van a mérnök képzéseken is. Ott mondjuk a labor felszereltsége nem mindegy.)

Impossible # 2017.01.31. 07:45

Miért nem folytatod az eltén? :) Pázmányok kb. ugyanazok a tanárok vannak mint az eltén. A tárgyak elfogadásával kapcsolatban szerintem lehet érdeklődni a tanulmányi osztályoktól, meg érdemes megnézni a tárgyakat, mennyire vág egybe az ismeretanyag a tantárgy nevén kívül.

aigen bigen # 2017.01.30. 18:32

Hali!

Engem az érdekelne, hogy melyiket ajánlanátok nekem, aki most felvételizik. A Pázmány jogász levelezőt vagy a Károli jogász levelezőt?
Melyik helyen fogadnak el jobban korábban elvégzett elte-ájk-s tárgyakat?
Illetve mikor vannak a vizsgák? esetleg hétvégén?

Köszönettel