Munkavállalói rendes felmondás


Tadegi # 2022.07.26. 05:22

Ha jelenleg a szabadságodat töltöd, akkor ha jól értem, még nem szűnt meg a jogviszonyod. Ebben az esetben természetesen van rá lehetőség, hogy a munkáltatóddal megegyezz abban, hogy nem szűnik meg a jogviszonyod, és folytatod a munkát.

drbjozsef # 2022.07.25. 06:45

Erika369,

Közös megegyezéssel - szinte - mindent lehet.

Mondjuk ha "visszavesz", akkor már megszűnt a munkaviszonyod - de visszavehet.
Ha "eltekint ettől" (feltételezem, a munkaviszony megszüntetésétől), akkor meg nem vissza vesz, mert ha széttépitek ezt a papírt, és minden megy tovább mint ha mi sem történt volna, akkor az nem "visszavétel". Akkor nincs semmi változás.

Erika369 # 2022.07.25. 06:28

Sziasztok!
Ha közös megegyezéssel megszünt a munkaviszonyom,a munkáltató visszavehet?
Tehàt van rà mód hogy eltekintsen ettől?
Jelenleg a szabimat töltöm.

Tadegi # 2022.07.01. 06:06

A munkajogszabályok ilyen értelemben a munkavállalót védik, hogy ne lehessen korlátlanul ott tartani egy helyen, ahol nem akar dolgozni.

Kovács_Béla_Sándor # 2022.06.30. 13:40

Amikor a közvetlen felettesemnek átadtam?
Az. De postázhatod is tértivevényesen, és akkor nincs kérdés.

zokni báb # 2022.06.30. 11:10

Tisztelt Fórumozók!

Be szeretnem adni a felmondásomat, ennek kapcsán futottam bele az alábbi problémába a felmondási idővel.

A felmondás tudomásul vételére csak a cég vezetője jogosult (a munkaszerződésem és a belső szabalyzatok szerint is ő gyakorolja ezt a munkáltatói jogkört), aki viszont egy másik városban lévő központunkban van. Értelemszerűen a felmondásomat nem neki fogom személyesen átadni, hanem a közvetlen felettesemnek, aki viszont nem rendelkezik tudomásulvételi jogkörrel, továbbitja majd a főfőnöknek.

Kérdésem, hogy mikortól számít közöltnek a felmondás? Amikor a közvetlen felettesemnek átadtam? Vagy amikor a cégvezetőhöz eljutott (pár nap valszeg)? Utóbbi esetben honnan tudom, hogy mit írhatok a felmondási idő kezdődátumának, ha nem tudom előre, hogy melyik nap fogja megkapni?

Köszönöm a segítséget!

drbjozsef # 2022.06.09. 04:12

Nem tettem meg és nem írtam alá semminek.
De azért az azonnali felmondásodat aláírtad? Odaadtad aláírva?

az ügyvédem közölte velem,hogy ilyen esetbe jár a végkielégítés.
Ha az azonnali felmondás jogszerű, akkor igen.

Azóta függőbe van a felmondásom.mit tegyek?mit tehetek?köszönöm!
Nincs olyan, hogy függőbe van. Vagy beadtad, vagy nem.
Ha nem adtad be, akkor munkaviszonyban vagy, menned kell a szokásos rend szerint dolgozni.
Ha beadtad, akkor nem kell.

Egyébként a leírásod alapján nem kecsegtetnélek túl sok jóval, ez ránézésre messze van egy olyan jogszerű indoktól, ami a hatályos és érvényes azonnali felmondáshoz kell. Nemcsak végkielégítésed nem nagyon lesz, de még a munkáltatód kárát és költségeit is meg fogod neki fizetni, amelyeket a jogszerűtlen felmondással okozol neki. Persze, ha van ügyvéded, és azt mondta, hogy jó lesz ez így, akkor lehet, hogy látatlanban tévedek. Biztos jobban tudja, meg ismeri a körülményeket.

Laszlo20 # 2022.06.08. 20:56

11 éve határozatlan idejü munkát végzek.Sajnos el jött az idő,hogy be adjam az azonnali hatyályú felmondásom.Nem másik munkahely miatt.A fönököm személyével van gondom.Az örökös kiabálásával,nem tetszésével és a hozzá irányúló kérdés nem megfelelő hangnem miatt.Sajnos ez már kihat a munkavégzésemre,az idegrenszeremre,a táplálkozásomra,és nem utólsó szempont a családom felé irányúló figyelmemre.2022.06.02-én személyesen tudattam a fönökömmel szándékomat és indokomat.2022.06.03-án reggel be vittem az írásbeli azonnali hatyályú felmondásom.2022.06.07-én be hívtak az iratok kézbe vételéhez,de avval kezdték,hogy nem jó a felmondásom írjak közös felmondást.Nem tettem meg és nem írtam alá semminek.az ügyvédem közölte velem,hogy ilyen esetbe jár a végkielégítés.Persze ki nevettek és cinikusnak neveztek.Azóta függőbe van a felmondásom.mit tegyek?mit tehetek?köszönöm!

wers # 2020.08.14. 10:29

Milyen törvényes lehetőségeim vannak ,ha nem akarom ledolgozni a felmondási időt

Közös megegyezéssel, azaz ha elengednek.

Vagy fizetsz:

84. § (1) A munkavállaló, ha munkaviszonyát jogellenesen szüntette meg, köteles a munkavállalói felmondás esetén irányadó felmondási időre járó távolléti díjnak megfelelő összeget megfizetni.

(2) A munkavállaló, ha a határozott tartamú munkaviszonyát szünteti meg jogellenesen, a határozott időből még hátralévő időre járó, de legfeljebb háromhavi távolléti díjnak megfelelő összeget köteles megfizetni.

(3) A munkáltató követelheti az (1) vagy (2) bekezdésben meghatározott mértéket meghaladó kárának megtérítését is. Ezek együttesen nem haladhatják meg a munkavállaló tizenkét havi távolléti díjának összegét.

(4) A jogellenes munkaviszony-megszüntetés szabályait kell megfelelően alkalmazni, ha a munkavállaló munkakörét nem az előírt rendben adja át.

Zotya1 # 2020.08.14. 10:04

Tisztelt Fórumozók!
Segítségre lenne szükségem.Postás vagyok azonnali hatállyal szeretnék felmondani,mert 1 hét múlva kezdhetnék egy másik cégnél.Milyen törvényes lehetőségeim vannak ,ha nem akarom ledolgozni a felmondási időt.Előre is köszönöm aki válaszol érdemben.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.08.04. 09:00

Azt se tudjuk, havibéres vagy-e, teljesítménybéres, órabéres vagy mi.
Az biztos, hogy távolléti díjat fogsz kapni.

Aminafannika # 2020.08.04. 06:00

Igen.Augusztus 30 ig állományban maradok.Csak a felmondási idő alatt nem kell dolgoznom.Viszont nem tartom korrektnek ezt mivel ha Szombaton is dolgozni kell akkor ugye én attól a pénztől elesek a túlórákról nem is beszélve.Azért gondolom vagy úgy lenne logikus ha naptári nap szerint lenne elszámolva a 30 nap.

wers # 2020.08.04. 05:47

A kérdésem az lenne hogy ezalatt a 30 nap alatt csak a munkanapok lesznek kifizetve vagy ilyenkor naptári nappal kell számolniuk?

Leegyszerűsítve úgy leszel kifizetve mintha dolgoznál. Ha jól értem a kérdésedet.

Aminafannika # 2020.08.04. 05:39

Tisztelt Fórumozók!
Augusztus 1.-től a munkáltatóm felmondott nekem a cég átcsoportosítása miatt,30 napos felmondási idővel.A munka alól teljes egészében felmentett (30nap).
A kérdésem az lenne hogy ezalatt a 30 nap alatt csak a munkanapok lesznek kifizetve vagy ilyenkor naptári nappal kell számolniuk?Köszönöm a válaszokat.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.01.27. 22:26

Nem tudjuk. Látni kellene mindkét okiratot teljes egészében. Akkor talán.

Bioboom # 2020.01.27. 17:48

Tisztelt Fórumozók!

Az alábbiban szeretnék segítséget kérni.
Kevesebb, mint 2 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, és a felvételkor a főnök szóban mondta, hogy 3 hónap lesz a felmondási idő, mert nehéz erre a pozícióra embert találni...
(az most jogilag nem releváns, hogy hülye voltam, hogy ilyet aláírtam)

Ebbe akkor szóban belementem.

A konkrét munkaszerződésemben az egyik pontban "A felmondásra és a munkaviszony egyéb megszűnésére a Munka Törvénykönyve szabályait kell alkalmazni."

Tehát esetemben 30 nap, amennyiben én mondok fel.

Viszont van egy tájékoztató (amit szintén aláírtam), amiben a munkaidő, bér, szabadság, stb van, illetve szintén az egyik külön pontban:
"A munkáltatóra és a munkavállalóra irányadó felmondási idő megállapítása az Mt. X. fejezetben foglaltak, különösen e fejezet 69. § (2) és (3) bekezdése szerint történik.
A felmondási idő kilencven nap.
69. § (2)" (itt a munkáltató felmondása esetén történő felmondási időket sorolja a munkaviszonyban töltött évek alapján)

Lassan eljött az idő, hogy felmondok, viszont úgy gondolom, hogy 3 hónapig nem sok munkáltató várna rám.

Kérdésem az, hogy a fent idézettek alapján a 90 nap felmondási idő jogilag áll, vagy támadhatom valahogy, ha a munkáltató ragaszkodik a 90 nap kitöltéséhez?

Ezt még felmondás előtt meg akarom kérdezni a munkáltatói jog gyakorlójától, hogy ragaszkodnak-e a 90 naphoz, de esélyes, hogy fog, mivel az is lehet, hogy 90 nap alatt sem fognak találni utódot.

Persze utolsó lehetőségként fel tudok mondani még azelőtt, hogy másik munkát keresnék, de ha nem muszáj, akkor nem ezt tenném.
Köszönöm a segítséget.

wers # 2020.01.17. 12:18

Ma még is megíratta a közöst, sajnos a dolgozó belement,aláírta, ezzel már nem lehet mit kezdeni.

Most komolyan, mit tett volna a munkáltató, ha nem írja alá? Nádpálca? Lelövi?

Rabszolgatartó társadalom mikor is bukott meg? (Ha egyáltalán igen)

Katácska13 # 2020.01.17. 12:08

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sajnos a cég fenyegetőzik sok mindennel, ezért kellett a dolgozónak aláírni egy új felmondást, ami közös megegyezés lett.
Felmondott a dolgozó, aláírta a munkáltató, közben a munkáltató szóban közölte a dolgozóval, hogy nem kell letöltenie a felmondási idő maradékát, azaz a felét.
Ma még is megíratta a közöst, sajnos a dolgozó belement,aláírta, ezzel már nem lehet mit kezdeni.
A csavar annyi, hogy én munkaügyes vagyok, a munkavállaló meg rokonom, ezért kérdeztem. én itt maradok, féltem a munkám, ami érthető úgy hiszem.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.01.17. 08:04

arra kell orvosi alkalmassági igazolás, amilyen munkát végez.

Pontosabban arra, amit munkaviszony keretében végez. (Létezik egyéb munkavégzésre irányuló jogviszony is, ahhoz jellemzően nem kell üzemorvosi alkalmassági vizsgálat.)

A kérdésed egyébként a lényegre tapintott. :)

wers # 2020.01.17. 06:34

munkahelyen vállal(hat) más munkakört is, a munkaidőn kívül?
Mi az, hogy munkaidőn kívül? (Társadalmi munka feléledt?)

Egyébként szerintem arra kell orvosi alkalmassági igazolás, amilyen munkát végez.

bertok77 # 2020.01.17. 06:23

Kedves Szakértők!
Olyan kérdésem lenne, hogy munkaköri alkalmassági beutaló papíron a státusznál milyen munkaköri beosztást kell megadni, amennyiben a közalkalmazott ugyanazon a munkahelyen vállal(hat) más munkakört is, a munkaidőn kívül? Csak a fő munkaköri státuszt kell megjelölni vagy az üzemorvosnak feltétlen ismernie kell azt a munkakört is, amit munkaidőn kívül ellát?

wers # 2020.01.17. 06:20

:) az eleje idézet lenne KBS-től. Csak elbénáztam. :(

wers # 2020.01.17. 05:37

„igaz szóban, ”
Na, azt nemigen lehet utólag bizonyítani.

Kedves Béla, azt nem értem, hogy akkor mit írt alá a munkáltató?

Munkavállaló felmondott, aláírta, a munkáltató tudomásul vette, szintén aláírta.

Most akkor szóban, vagy már előtte aláírta? Érdekes ez a munkáltató. Van egy érvényes felmondás, akar még egy közöset is?? (vagy mit).
Tudomásul vette az az elsőt, de utána meg szóban.. mit is akar? (valahogy így hámozom ki Katácska leírásából)

Kovács_Béla_Sándor # 2020.01.16. 19:14

igaz szóban,
Na, azt nemigen lehet utólag bizonyítani.
Ha viszont a munkavállaló nem jelentkezik munkára a beosztása szerint, az a felmondási idő alatt is azonnali hatályú felmondási ok lehet.

wers # 2020.01.16. 17:47

Én a magam részéről köszönöm, hogy válaszolhattam. Ha nem értetted meg sem azokat, sem amiket töröltettél, nem okolom magamat.