terhesség - felmondás?


Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.11. 17:57

:(

beus1986 # 2012.10.11. 10:15

Sajnos nem írásban nem!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.11. 07:23

Írásban közölted?

beus1986 # 2012.10.10. 13:13

Szép napot mindenkinek!

Egy olyan problémával fordulok Önökhöz, hogy 8 hetes terhes vagyok!
Tegnapi nap folyamán, a munkáltatom és én közöltük egymással, hogy terhes vagyok ő pedig, hogy munkakör megszüntetése miatt felmond nekem! Ezt egyszerre közöltük egymással! Erre ő azt válaszolta hogy akkor el kell tekintenie a felmondástól!
Ezek után visszahívott az irodába és aláiratta velem a felmondást azzal az indokkal, hogy én nem tudom most bizonyítani a terhességet ezért nekem ezt alá kell irnom!
Most nagyon kéttségbe vagyok esve!
tudom hogy július 1. -től előre be kell jelenteni a terhességet akkor van csak védettség, de mi van ha egyszerre közöltük????
Nem tudom mi lesz tudok még tenni valamit!?

Várom mielőbbi válaszunkat!!!!!
Köszönettel!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.10.10. 09:43

Mindenekelőtt olvass vissza a rovatban. Nem kell sokat.

lane01 # 2012.10.10. 05:56

Üdvözlök mindenkit!

Egy elég bonyolult problémám van, a neten nem is találtam meg a választ. Vállalkozónál dolgozom, határozatlan szerződésem van. A fizetésről, amit átvettem, soha nem ad papírt, általában késik a pénzemmel, és csak több részletben kapom. Jelenleg - és eddig ilyen nem volt - két hete nem adott pénzt. 7 hetes terhes vagyok, ő még nem tudja. A 12. héten akartam közölni, amikor már biztos, hogy megmarad a baba. Tegnap azonban bejelentette a főnök, hogy ha az értékesítő munkatárs nem szerez neki elég pénzt, akkor két hónap és nincs munkahely (bár a cég valószínűleg működik majd tovább, csak belekezd valami újba). Ha bejelentem, hogy terhes vagyok, van egyáltalán valamilyen jogom vele szemben? (Több cége is van, azok közül akad, amelyik működik.) Nekem két hónap múlva állást találni nagy hassal nem lesz esélyem. Mihez tudok most kezdeni? Sok pénzem nála van már most is. Köszönöm a segítséget előre is!

anne01 # 2012.10.09. 06:39

marcsi82

Nem fog kirúgni. Le fog járni a szerződésed.

marcsi82 # 2012.10.08. 11:11

segítséget szeretnék kérni . terhes vagyok ,3 hónapos szerződést kapok mindíg ,most otóber21-én jár le és utánna is 3 hónapra kapok.Az a kérdésem ki rughat a fönököm ha táppénzre vetetem magam ,mint veszélyeztetett terhes????,volt egy vetélsem,és nehéz fizikai munkát végzek,még nem voltam orvosnál,és nem mondtam el a munkahelyemen csak azért hogy hosszabítsa meg a szerződést,utánna iratnám ki magam

gabika36 # 2012.09.03. 14:26

Köszönöm a választ! :)

Kovács_Béla_Sándor # 2012.09.03. 13:13

Ajánlott, tértivevényes levél vagy személyes átadás, az átvételt másodpéldányon elismertetve.
Hogy mi legyen benne? Nem fogod elhinni: az hogy terhes vagy!

gabika36 # 2012.09.03. 11:31

köszönöm a választ!
A másik kérdésem én akkor írásban jelzem neki a tényt,és ha kidobja akkor mi van?
Ilyet még nem írtam,mi szerepeljen rajta?
Mivel bizonyítom,hogy én átadtam neki? Kérem ebben még adjanak tanácsot!Köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2012.09.03. 10:18

Elmondtam tudnak róla,
Az kevés a felmondással szembeni védelemhez. Írásos bejelentés kell.

gabika36 # 2012.09.03. 08:49

Sziasztok!
Kérem segítsetek rajtam.
Terhes vagyok,ezt közöltem a munkáltatóval is Ha táppénzre vesz az orvos,kirúghatnak az állásomból?Hozzáteszem maszeknál vagyok és azt csiripelik a madarak,hogy nem akar állományban tartani,el akar küldeni.
Mit tehet én mint munkavállaló? Nekem kell a táppénz és vissza is akarok majd menni dolgozni,mit tegyek?

gabika36 # 2012.09.03. 08:32

Sziasztok!
Sürgős válaszra lenne szükségem,mert nem tudom mit tegyek.
Terhes vagyok,magánvállalkozónál dolgozom.Elmondtam tudnak róla,most a héten megyek vissza az orvoshoz a táppénzre vételem miatt,de a főnök megkért dolgozzak még 2 hetet.
Információm szerint nem akar állományban tartani és el akar küldeni.Sokan azt tanácsolják azonnal menjek el táppénzre,mert kirúghat így is,hogy terhes vagyok. Ha közös megegyezést felajánl,azt nem akarom elfogadni. Mit tehetek,milyen jogaim vannak? Segítsetek ebben mert nem tudom mit csináljak! Előre is köszönöm!!

Ágikj # 2012.08.31. 17:26

Köszönöm szépen a segítséget! Már ma telefonáltak az oep-töl hogy tévesen informáltak nem szűnt meg a táppénzre való jogosultság!

anne01 # 2012.08.31. 10:40

Ágikj

Egy nap miatt nem szakad meg a biztosításod. Fizetés nélküli szabadságot (elvileg)nem írnak ki csak úgy. Vagy megállapodtatok ebben, vagy az a napod nem volt leigazolva (nem jelentél meg a munkahelyeden, az orvos a következő naptól írt ki stb.), de akkor igazolatlant kellett volna adnia. Mindenesetre pontosabb dátumok kellenének: mikor szűnt meg a tanulói jogviszonyod, mikor kezdtél a munkahelyeden, mikortól vettek betegállományba.

Ágikj # 2012.08.30. 21:07

Segítségét kérnek! nem tudom hogy, hogyan tovább 2011 júniusba érettségiztem 2012 novemberében elhelyezkedtem határozatlan idejű munkaszerződéssel! 2012 márciusban megtudtam hogy veszélyeztetett terhes vagyok és novemberre várom a babámat! táppénzre vettek és én abban a tudatban voltam hogy ez végig jár, mert megvan a biztosított időm! De a munkáltatóm a táppénzt megelőző napot fizetetlen szabadságként igazolta le és így megszünik a táppénzre való jogosultságom, mert nem folyamatos a biztosított időm az egy nap miatt! A munkáltatóm kirúghat? vagy ha fizetés nélküli szabadságoot ad akkor nem kapok tgyást és gyedet sem? akkor mért jó az nekem hogy fizetetlen szabadságon vagyok! mit tegyek így semmire nem vagyok jogosult?

pazs # 2012.08.29. 13:09

Amíg fizetés nélküli szabin vagy, nem tud elküldeni.

Baby82 # 2012.08.29. 11:18

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy jelenleg gyed-en vagyok,és azt " csiripelték a madarak ",hogy el akar küldeni a munkáltatóm.Ha ez így van,akkor jár-e nekem vmi juttatás,persze úgy,ha nem közös megegyezéssel szűnik meg?
Várom mielőbbi válaszotokat!
Köszönöm

szannika # 2012.08.25. 14:55

Sziasztok!

Nekem egy elég speciális helyzetem van. Határozott időre szól a munkaszerződésem egy gyesen lévő személy helyettesítésére, immár 3. éve. Tanár vagyok, így június 31-től következő június végéig szól mindig a szerződésem. Sajna nem tudni, hogy a kismama mikor akar visszajönni, így elég bizonytalan minden év végém. Az érdekelne, ha teherbe esnék és mondjuk júniusig szülnék kötelesek-e állományban tartani vagy kirúghatnak? Kapok-e gyást, gyedet, gyest, ha június 31-vel megszűnik a szerződésem?
Mi történik akkor, ha a szerződésem lejárta után születik a baba és nem hosszabbítják meg..mert nem, vagy visszajön a volt helyére az előző kismama? Attól függetlenül megkapom én a juttatásokat?

Köszönettel

szannika

Chrystyke1979 # 2012.08.24. 12:34

Díjazás nélkül mehetek nyugodtan a dolgomra, se távolléti díj se semmi nem jár. Elenged, mert elenged, olyan mintha fizetés nékülin lennék. És mikor is jár le a 6 hónapod?
Melyik §, melyik bekezdéssel érvelhetnék, ha van ilyen, hogy az az egyik része, hogy elneged, de hogy erre nekem ugyanúgy jár pénz?

Kovács_Béla_Sándor # 2012.08.24. 12:25

Mire? Arra, hogy aki veszélyeztetett terhes, az jogosult táppénzre? Érjék be a táppénzes papírral.
A fizetés nélküli szabadságra meg Mt. 138. § (5). Nem igaz, hogy nem ismerik egy kormányhivatalban. Menjenek a picsába!

zsuzsika1981 # 2012.08.24. 12:17

így van; Pontos indoklást kérnek jogszabállyal alátámasztva.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.08.24. 12:10

Miért kellene hivatkoznod? A munkáltatód valami törvényhelybuzi?

zsuzsika1981 # 2012.08.24. 11:15

Milyen törvényi jogszabályokra lehet hivatkozni?