40 év munkaviszony után nyugdíj


jolcsika # 2010.12.13. 09:31

Veci!

Elírtam nem 2009, hanem 2007. december 31-ig 39. év 192 nap

jolcsika # 2010.12.13. 09:13

Kedves Veci!
Látom, hogy milyen szívvel lélekkel és szaktudással válaszolsz a hozzád fordulók problémáira, így én is segítségedet szeretném kérni a 40 év munkaviszony utáni nyugdíjba vonulásomhoz.
1953 júniusban születtem, 1968 májusában kezdtem el dolgozni. 2009. december 31-ig a szolgálati idő összeszámításnál a Nyugdíjfolyósító Igazgatóság megadott 39 év 192 napot. Ezóta is folyamatosan munkaviszonyban vagyok. (nem voltam szakmunkásképzőben) 2 gyermeket szültem 4 év 4 hónapot vettem velük igénybe ami benne van a fent megadott szolgálati időbe. Ebből ha jól értelmeztem ki kell venni a 166 nap munkanélküli segélyem idejét.
7 hónapja betegállományban vagyok(nem passzív). Nem tudom, hogy ezt is kell venni, vagy a munkaviszony részét képezi?
Jogosult leszek – amennyiben megszavazzák – a nyugdíj igénybevételére
Válaszodat előre is megköszönöm, egyben enged meg, hogy Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Esztendőt, egészséget kívánjak Neked és fórumon résztvevőknek.

csokis1 # 2010.12.13. 08:17

Sziasztok

Anyósom 54-es születésű, megkérte a szolgálati idő elszámolást, az jött vissza neki, hogy 2009 dec. 31-ig
41 év 94 napja van. Azóta ugye eltelt egy év így 42 év 94 napja lett. Ebben persze benne van a szakmunkásképzős idő is. Most ha az új törvényt elfogadják és kormányrendeletben magyarázzák, akkor új elszámolást kell kérni ami azt tartalmazza hogy 39 év 94 napja van? Két gyereke van 2,5 év különbséggel születtek, igy valószínűleg 6 évet volt gyesen. Ha a 39 évből kivesszük a hat év gyest akkor 33 év marad ami ugye több mint a 32. Nagyon jó lenne már ez a kormányrendelet ami rendet tenne a kérdésben...

kissmama # 2010.12.12. 19:57

Veci!
Köszi, hogy tájékoztatsz minket.Megnéztem és sajnos most azok a képviselők nem emlékeznek rá,hogy mit igértek akik igérték, ez azért nagyon érdekes.Ők nem adtak be egy olyan törvényjavaslatot sem ami az igéretükről szólna.Már inkább nem is fűzök hozzá semmit.( Ez pedig nem a kész átverés só,de azt csináltak belőle)
Üdvözlettel KM

Veci # 2010.12.12. 18:23

Lányok!
Itt nézhetitek meg, illetve olvashatjátok a részletes vita anyagát (432-457 felszólalások):
http://www.parlament.hu/….naplo_fadat?…

  • Ha a felszólalás számára kattintotok, akkor a jegyzőkönyvet lehet olvasni (első oszlop).
  • Ha meg akarjátok nézni, akkor a felszólalási időre kattintsatok (utolsó oszlop).
  • a Lezsák Sándor elnökölt.

Üdvözlettel Veci

Veci # 2010.12.12. 18:10

ancucica
A 40 év jogosultsági jogviszonyba a munkaviszony és a gyermekekkel eltöltőtt idő összesen.
Neked a 36 év a gyermekekkel együtt van meg? vagy van benne tanulmányi idő is?
Ha a 36 éved a munkaviszony+gyermekgondozási idő, akkor ha eléred szerintem a 40 évet összesen, akkor mehetsz el kedvezményes nyugdíjba, melynek tv. módosítása zárószavazás előtt áll. Feltéve, hogy nem változik addig a törvény amíg meglesz a 40 év jogosultsági időd.


Üdvözlettel Veci

ancucica # 2010.12.12. 15:18

Kedves Veci!

1958.08.30. születésű nő vagyok, 36 év munkaviszonnyal! 3 gyermekem van. Mikor mehetek el előrehozott nyugdíjba?
Köszönöm a választ!

fagyongy55 # 2010.12.12. 14:46

T Veci
Köszönöm a multkori gyors válaszodat . végül is úgy döntöttem, hogy bejelentem magam december 03 tól a 13 napra de inkább többre. mivel negyven év 257 napom van de abból 270 nap munkanélküli. Még amibe nem vagyok biztos az a beteg állományok napja a negyven év alatt, hogy az munkaviszony vagy más . nem sok lehet kb 90 nap körül.
Üdv Fagyongy

akizor # 2010.12.12. 14:29

Hálásan köszönöm a tájékoztatást, egyébként 26.-án született....
Arra meg még majd érdemes lesz visszatérni jövőre, úgy gondolom,,hogy maga a számítási módszer,ha a bruttóból számolják,adólevonással milyen végeredményt hoz ki.
De az még a jövő, lehet meg sem érjük ( No ez vagyok én az örök pesszimista) Köszönöm mégegyszer!

akizor # 2010.12.12. 14:24

Bocs! Közben megérkeztek a gyermekeim, át sem néztem, amit írtam, elküldtem, azt akartam írni két dologban kérném a segítségedet!

melinda55 # 2010.12.12. 14:12

Veci köszönöm szépen a segitségedet,és a tanácsodat!!Nincs más választásom,munkát kell keresni!!!
Tisztelettel:melinda55

Veci # 2010.12.12. 14:01

melinda55
Sajnos a munkanélküli ellátás nem számít a jogosultsági viszonyba, csak a munkaviszony és a gyermekek ellátásával töltött idő.

Jó lenne, ha a hiányzó időt meg tudnád szerezni munkaviszonnyal, mert amikor meglesz a jogosultsági időd, és addig nem változik a mostani tv. módosítás, akkor te is igénybevehetnéd a kedvezményes nyugdíjat.

18/B. § (1) Az öregségi nyugdíjkorhatár betöltését megelőzően két évvel előrehozott öregségi nyugdíjra jogosult az az 1950. december 31-ét követően született férfi, valamint az az 1958. december 31-ét követően született nő, aki

  1. legalább 37 év szolgálati időt szerzett, és
  2. azon a napon, amelytől kezdődően az előrehozott öregségi nyugdíjat megállapítják, a Tbj. 5. § (1) bekezdés a)-b) és e)-g) pontja szerinti biztosítással járó jogviszonyban nem áll.

(2)
(3) Az (1) bekezdésben foglaltakon túl előrehozott öregségi nyugdíjra jogosult

  1. az az (1) bekezdés a)-b) pontjában meghatározott feltételeknek megfelelő nő is, aki

aa) 1954-ben született és a 60 éves és 183 napos életkort betöltötte,
ab) 1955-ben született és 61. életévét betöltötte,


Üdvözlettel Veci

Veci # 2010.12.12. 13:55

akizor

Ha 61 évesen megy előrehozott nyugdíjba, akkor max. 3,6 % lesz a csökkentetés, a betöltött 46 év szolgálati idő esetén a nyugdíjalapból kiszámolt átlagkereset 92 %-át kapja, ha nem változik addig a törvény.
Ha nem változik a tv. arra figyeljetek, hogy legkésőbb 2012. dec. 30. legyen az utolsó munkanapja és dec. 31-től kérje a nyugdíja megállapítását.

18/B. § (1)Az öregségi nyugdíjkorhatár betöltését megelőzően két évvel előrehozott öregségi nyugdíjra jogosult az az 1950. december 31-ét követően született férfi, valamint az az 1958. december 31-ét követően született nő, aki

  1. legalább 37 év szolgálati időt szerzett, és
  2. azon a napon, amelytől kezdődően az előrehozott öregségi nyugdíjat megállapítják, a Tbj. 5. § (1) bekezdés a)-b) és e)-g) pontja szerinti biztosítással járó jogviszonyban nem áll.

(2) Az (1) bekezdés szerinti előrehozott öregségi nyugdíj összegét úgy kell meghatározni, hogy az öregségi nyugdíj összegét

  1. annyiszor 0,3 százalékkal kell csökkenteni, ahányszor 30 naptári nap hiányzik az öregségi nyugdíjkorhatár betöltéséhez, ha a jogosult az öregségi nyugdíjkorhatárnál legfeljebb egy évvel fiatalabb,
  2. 3,6 százalékkal, továbbá annyiszor 0,4 százalékkal kell csökkenteni, ahányszor 30 naptári nap hiányzik az öregségi nyugdíjkorhatárnál egy évvel alacsonyabb életkor betöltéséhez, ha a jogosult az öregségi nyugdíjkorhatárnál több mint egy évvel fiatalabb.

Ha mégis belefáradna az adott munkahelyen, akkor a 60. szülinaptól max. 8,4 %-al csökkentett lesz a nyugdíja. Egyébként egy hónapban születtünk a férjeddel.


Üdvözlettel Veci

akizor # 2010.12.12. 13:36

Veci!
Megkérnélek segíts ha tudsz,igaz nem a 40 év ... utáni nyugdíjról kérdezlek.
Férjem 1951 nov.-ben született jövőre,60 éves korában elmehet előrehozott csökk. nyugdíjba. 2011-ben- meglesz a 45 ledolgozott éve,szakmunkásképzéssel.
Még egy évet maradna dolgozni, és 2012 nov-ben ha betölti a 61 évét akkor menne el nyugdíjba.Azért akkor mert ha mostani jogszabályok így maradnak akkor 2013-tól változik a nyugdíj kiszámítása. A 5 dolgában segíts nekem,megkérlek! nem teljes egy év fog hiányozni a rendes öregségi korhatárig,62 éves kor betöltéséig, akkor milyen mértékű lesz a csökkentés,másodsorban meg 46 év után hány % jár neki. Köszönöm, és bocs hogy itt kérdezem ezt Hogy lesz neki célszerű elmenni? Engem nyúz ezzel a kérdéssel,de pontos választ nem tudok adni neki. Azt már eldöntötte hogy egy évet hajlandó lenni még ledolgozni. Nagyon elege van már itt ezen a helyen,de rajta kívülálló okok miatt.
Persze nyugdíj mellett majd próbálkozik, máshol munkát szerezni ( erre mondtam neki a min.bér 1,5 szereséig lehet) mert ugye a min.bér után nagyon kevés nyugdíj várható.
Köszönöm előre is a válaszod!

melinda55 # 2010.12.12. 13:25

Kedves Veci!
Kérlek segits,hogy rám melyik jogszabály vonatkozik,vagy van e rá lehetőség,hogy nyugdijba mehessek!!!
1955ben születtem,1970-óta van folyamatos munkaviszonyom.Megvan a negyven évem,de voltam a 40 év alatt 1 év munkanélkülin.Ha igaz akkor nemmehetek el előrehozott nyugdijba,mivel kiveszik a szolgálati időből az 1 évet.Sajnos 1 hónapja ujra munkanélküli lettem.
Segitségedet előre is köszönöm!!!
Tisztelettel:melinda55

Veci # 2010.12.12. 08:20

gizivali

Az öregségi nyugdíjkorhatár betöltése előtti nyugdíjba vonulási lehetőségek (itt nem írom a szolgálati nyugdíjat: rendőrök, katonák, tűzoltók)

- NŐK kedvezményes nyugdíja: aki rendelkezik életkortól függetlenül a 40 év jogosultsági viszonnyal, ebbe nem tartozik pl. a tanulmányi idő, munkanélküli ellátás. EZ VAN MOST a PARLAMENT előtt. Ebbe 2011-ben főleg az 1952 után születettek tudnának bekapcsolódni, ha rendelkeznek a feltételekkel.

  • korengedményes nyugdíj: lényege, hogy 2010.12.31-ig lehet még a munkáltatóval megállapodni korengedményes nyugdíjra a munkavállalóval (ennek vannak határidős kitételei). Erre a munkáltatót nem lehet kötelezni, mert neki az rengeteg pénzbe kerülne (előrehozott nyugdíjkorhatárig egyösszegben befizetni: nyugdíj+postaköltség+nyugdíjemelés)
  • korkedvezményes nyugdíj: aki egészségre káros munkakörben dolgoznak (pl. röntgenes, pék, stb). Erről van munkaköri jegyzék, törvény szabályozza, ennek a listának a meghosszabbítását említik most
  • előrehozott nyugdíj: Az 1952–53-ban született nők esetében, ha van 40 év szolgálati ideje, akkor csökkentés nélkül, ha minimum 37 év szolgálati idő, akkor csökkentetten 18/A. §-t olvasni
  • előrehozott nyugdíj az 1954–1958 között született nők esetében 2–3 évvel korábban, de ha ehhez minimum 37 év szolgálati ideje van. EZ csökkentett, a 18/B.§-t olvassátok: http://net.jogtar.hu/…jegy_doc.cgi?…
  • A TE esetedben, a helyedben én 2011-ben mennék nyugdíjba, főleg ha végkielégítést, felmentést fizetnének (ha meg nem gondolják addig).
  • (bocs már nem emlékszem a korábbi adataidra). Ha nem voltál nappali tagozaton tanuló (szakmunkástanuló, felsőoktatás) és biztos megvan a két gyermek ellátásával otthon töltött idővel együtt a 40 év jogosultsági időd, akkor én nem a korengedményes nyugdíjat választanám, hanem a most zárószavazás előtt álló, kedvezményes nyugdíjat. Nem véletlen, hogy a munkáltató felajánlotta a végkielégítést, mert a nyugdíjad egy összegű befizetése a korengedményes nyugdíj esetén jóval több lenne. Ha ezt végigcsinálja, akkor nagyon méltányos a te részedre is, a végkielégítáés növeli a nyugdíjalapodat.
  • Ha nem vagy biztos a 40 év jogosultsági időben (munkaviszony+gyermekek ellátásával eltöltött iső együtt), akkor válasszad a korengedményes nyugdíjat, ha a munkáltató kifizeti a nyugdíjadat. Feltételezem, ha elfogadják a tv. módosítást (de csak én gondolom úgy), akkor kb. a korengedményes nyugdíjnál is lesz hozzáigazítás (gondolok itt arra, hogy nem az előrehozott nyugdíjkorhatárig, hanem a jogosultsági idő eléréséig kellene fizetni a munkáltatónak a nyugdíja, ez a végszavazás után derülhet ki).
  • Már nem tudom mire írtam a regisztrációt neked, gondolom, ha létszámleépítésre kerülne sor, akkor a Munkaügyi Központban regisztrálásra vonatkozna.
  • A + 2 % azt jelenti, ha a szolgálati időd 42 év meglenne és nem 41 év 200 nap, akkor a nyugdíjszámításnál nem 82 % ot, hanem 84 %-ot számolnának a nyugdíjalapból kiszámított átlagkeresetnek. A + 2 % csak a betöltött egész évre érvényes, inkább 5 nappal több legyen, mint 1 nappal kevesebb. A helyedben biztos, ami biztos alapon 2011. június 16 után kérném a kedvezményes nyugdíjat (de pontosan figyeld a napokat!).

Üdvözlettel Veci

gizivali # 2010.12.11. 09:44

Kedves Veci!
Még kérek kis segitséget.1953.04.05.-én születtem.1969.06.16.-tól folyamatos munkavisznyom van egészen dec.31.-ig/akkor elmehetnék korengedményes nyugdijba/, nem volt csak 4 év gyes, 2 gyerekkel,valamint kb.150 nap táppénz és igy 2010.12-31.-ig 41 év és 200 nap a szolg.időm.Ha viszont maradnék, 2011.03.31.én engednek el, kapok 6 hónap végkielégitést, és 3 havi felmondást is. Nem tudom mi számit bele a munkaviszonyba, mennyi idővel növelné a szolgálati időt ez a tény.Nem tudom mit értesz a regisztráció alatt? és a +2 % csak tört évre, vagy egész évre jár-e, mert 2011. 06.16.-tól már + 1 év szolg.idő lenne.Szeretnék élni a kedv.nyugdijjal,de nagyon tájékozatlan vagyok ezekben a dolgokban, de két szék közé sem szeretnék esni.Nagyon köszönöm a segitségedet.

Veci # 2010.12.11. 07:13

icus52
Addig amíg nem jelenik meg a Közlönyben a dec. 20-án zárószavazásra kerülő tv. módosítás, ne lépj semmit.
Ha a munkáltatód nem akarná elfogadni a felmentési kérelmed, nem adja meg a felmentést (fele időre a munka alóli felmentést), akkor vagy lemondással (2 hónap és azt le kell dolgoznod, mert te akarod a jogviszonyt megszüntetni), vagy közös megegyezéssel (azt kaphatsz, amiben mindkét fél megegyezik, akár másnaptól is megszűnhet a jogviszonyod).

NE KAPKODJ, nem maradsz le semmiről, az eddigi idő volt a sok, nem az amit még várnod kell a jogszabály hatályba lépéséig, Közlönyben megjelenéséig. Ennyire azért ne akard a munkáltatód létszámgondját megoldani, hogy úgy menj neki a Karácsonynak, szilveszternek, hogy se munkavállaló, se nyugdíjas nem vagy. Ez a szerény javaslatom, és mérsékletre kérlek, de a te dolgod, a te életed.

Egyébkéntis, miért akarsz hanyatt-homlok január 1-től már nyugdíjas lenni (jelzem nagyon jó), ha még addig dolgoznál, hogy meglegyen a betöltött 42 éved, akkor + 2 %-al több lenne a nyugdíjad, és a nyugdíjemelésre várnod kell 2012-ig. Ha január 1-től lennél nyugdíjas, akkor 1 évet vársz rá (-2%), ha fél évvel később, akkor a + 2% és kevesebbet vársz a nyugdíjemelésre.


Üdvözlettel Veci

Jucus52 # 2010.12.10. 22:31

Csera!

Köszi a jogszabályt, sokat segítettél.

Judit

csera # 2010.12.10. 20:53

Jucus ügyes vagy, hogy ezt megtaláltad!

csera # 2010.12.10. 20:50
Jucus52 # 2010.12.10. 20:05

Ezt találtam a Google-ban:

A Kormány …/2010. (….) Korm. rendelete
a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény végrehajtásáról szóló 168/1997. (X. 6.) Korm. rendelet módosításáról

http://www.viktoriamodszertan.hu/…r%C3%B3l.PDF

Számomra elég nehezen értelmezhető, és nem vagyok benne biztos, hogy ez-e a tényleges tervezet, bár nagyon úgy néz ki.

A 3.§. írja le, hogy A Tny. 18. § (2b)–(2c) bekezdése szerinti, kereső tevékenységgel járó biztosítási vagy azzal egy tekintet alá eső jogviszonnyal szerzett jogosultsági időnek mit gondol.

Ez a felsorolás most az alaprendeletben felsoroltak kiegészítése?

Nem tudom, mit tartalmaz a "Tbj. 5. § (1) bekezdés a), b) és e)–i) pontjában, valamint (2)–(3) bekezdésében meghatározott jogviszony".

Kérlek benneteket, segítsetek értelmezni.

icus52 # 2010.12.10. 18:03

Icus52
Régóta követem a fórumot, 52-es vagyok,41,5 ténylegesen ledolgozott munkaviszonyom van, tehát az új törvény szerint /ha életbe lép?!!!?/ január 01-én nyugdij jogosultságot szerzek, 18 éves közalkalmazotti munkaviszonyom van. Kérdésem, ha mondjuk dec.23-án kérem munkaviszonyom megszüntetését, munkáltatómnak van-e joga még visszatartani? Jelenleg ez a kérdés foglalkoztat leginkább. Köszönettel várom válaszát annak aki munkajogban járatos.

Veci # 2010.12.10. 10:00

Érdemes megnézni!

http://videotar.mtv.hu/…mber_9_.aspx

A következő kérdésekre ad választ Erzse Tibor a műsor alatt:

  • Munkaviszony megszüntetése, megszűnése.
  • Mire érdemes figyelni, ha közös megegyezéssel megszűnik a munkaviszony?
  • Mikor és mennyi végkielégítés jár a dolgozónak?
  • Mikor alkalmazható a rendes felmondás?
  • Mikor vagyunk kötelesek alkalmazni a felmondási védelmet?

A beköszöntő után következik (pörgesd 5 perc 5 másodpercre).


Üdvözlettel Veci

Veci # 2010.12.09. 15:49

gizivali
Szerintem megszavazzák az eredeti beterjesztést, egy-két módosítással. Hétfőn lesz a módosítókkal kapcsolatosan. A zárószavazás 20-án lesz. Ez szerintem 99,99 % hogy meglesz. Ha ezt nem fogadnák el (a kormány beterjesztését, az ő szövegükkel) a 2/3-os többséggel, akkor a komoly erkölcsi aggályt vetne fel.


Üdvözlettel Veci